[]

Bir Yoneticinin, Is Sahibinin Almis Olmasi Gereken Dersler

selam,

soru genel olarak isletmecileri ve endustri muhendislerini ilgilendiriyor sanirsam.

okudugunuz, gordugunuz, icerigini bildiginiz derslerden (eger varsa) hangileri bir ust duzey yoneticinin veya bir patronun kesinlikle bilmesi, ogrenmesi gereken (pratik yani) konulari iceriyor?

baska bir deyisle:

35 yasinda fizik okumus bir ceo adayi yonetici gelse, ben sizin bolumden ders almak ve kendimi biraz gelistirmek istiyorum dese, ona hangi dersleri onerirdiniz?

tesekkurler

 
örgütsel davranış şart.


  • a darkness coming  (16.03.14 22:32:50) 
executive mba'ler bunun için var. ders programlarına bakın.


  • 507  (17.03.14 07:47:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.