askerlik tecil

eski duyurulara biraz bakındım ama bulamadım.

diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı ve 3 fotokopisi
4 fotoğraf
kimlik fotokopisi

bunlar tecil için yeterli belgeler midir?

ikinci soru; 4 yıllık mezunuyum. 2 sene tecil hakkım var evet. bunu uzatmak için ne gibi alternatiflerim var yüksek lisans harici yada var mı?

üçüncü soru; kadıköyde yaşıyorum. kütük sarıyer. sarıyere falan mı gitmek lazım bunun için? eğer değilse, kadıköy'e yakın nerede gerçekleştirebilirim bu işlemi?

fotoğrafa gerek yok yahu. hatta kimlik fotokopisine de. 3

2nci soru yüksek lisans harici alternatifin yok.

3ncü soru kadıköy deki askerlik şubesi muhtemelen. not sure...
  • ne nicki be  (16.03.14 21:54:53)
fotografa gerek var. kimlik fotokopisine de gerek var. hatta ikametgaha bile gerek var. en azindan gecen sene boyleydi. baska belge goturdugumu hatirlamiyorum.

  • sterimar  (16.03.14 21:57:49 ~ 21:59:48)
@sterimar
ben götürmedim hocam fotoğraf falan? emin misin?

  • ne nicki be  (16.03.14 22:04:04)
@ne nicki be

eminim. hatta eksik goturdugum icin orda askerin biri makinayla vesikaligin fotografini cekip cogaltti. sonra da goturup diger belgelerle birlikte memura verdim.
  • sterimar  (16.03.14 22:08:46)
ikametgah kesin mi? elimde var halihazırda ama işyerine vermeyi planlamıştım, fotokopi iş görür mü ki?

  • ozzpwnz  (16.03.14 22:09:30)