bugün yediklerinizi yazabilir misiniz?

bugün fazla yüklendim bünyeye galiba. sizin yedikleriniz içtikleriniz nelerdi? merak ettim.
not= benim yediklerim 2 küçük patates kızartması , 1 bardak kola , 80 gram kare çikolata , 1 tabak et sote , 4 dilim ekmek , 1 avuç badem.

edit: tikler gelecek.

Sabah normal kahvaltı, yumurta peynir zeytin falan.

Öğlen çorba. Akşam iki tane haşlanmış patates, salata.
  • buff  (16.03.14 20:03:15 ~ 20:03:28)
yarım simit + peynir (sabah)

akşam üzeri 5 gibi: 1 dilim pizza + 110 gr yoğurt.
  • kırmızıkaşekaban  (16.03.14 20:04:25)
kahvaltida
salam, kasar. simit. bal, kaymak, yumurta, beyaz peynir
ogle-aksam
2 ice tea, 9 kat gofret, profiterol, bosnak boregi, 1 tabak tuzsuz yer fistigi
  • rentts  (16.03.14 20:04:46)
Saat 2 gibi kahvaltı yaptım: yumurta, peynir, zeytin. Akşam da tavuk döner yedim. 24 yaşındayım, öğrenciyim :-)

  • carnewa  (16.03.14 20:06:43)
1 yumurta, 5 zeytin, domates, 1 dilim peynir, 1 tabak bakla, 2 yemek kaşığı patlıcan musakkası, 2 kaşık kısır, salata, 1 tabak pilav, toplam 1 ekmek, nutella.

  • rock n roll  (16.03.14 20:07:17)
sabah bir tost.

akşama doğru 4 buçuk gibide bir orta boy pizzayı götürdüm. ayrıca 4 kupa ıhlamur 1.5 litreden fazla su, 2 kupa da normal çay.

saygılar :)
  • ruh i tibbiye  (16.03.14 20:08:12)
sabah: 2 boyoz, peynir, zeytin, domates, yumurta, reçel, çay, ceviz ve kuru üzüm
öğlen: 5-6 tane içiboş
akşam: ıspanaklı- peynirli pide, portakal, kinder çikolata
  • yuvarlanantencereninkapagi  (16.03.14 20:12:41)
Bir tabak kıymalı ıspanak yemeği + 2 kaşık yoğurt
5 tane tire köftesi şöyle bi şey:
encrypted-tbn1.gstatic.com
Yarım ekmek
2 bardak kola
3 küçük kurabiye
  • buzbebek  (16.03.14 20:14:16)
sabah normal kahvaltı,

akşam mercimek çorbası, tavuk sote + makarna
  • lesmiserables  (16.03.14 20:15:44 ~ 20:16:34)
Yemek yemeyi unutmusum yaa beeen!!!

Sabah: kizarmis ekmek ustune tereyag ve salca surdum yidim, yaninda da cay.

Ogle: bosnak boregi yaninda da visne kompostosu.

Aksam: YOK.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (16.03.14 20:20:43)
(bkz: erdnuss berge)
makarna
barbunya
elma
elma kurusu
su
ayran
peynir
haşlanmış yumurta
zeytin
köy ekmeği
  • baldur  (16.03.14 20:21:41)
3 kaşık kadar sucuklu yumurta, yarım kibrit kutusu beyaz peynir, 1 tatlı kaşığı bal, 1 salatalık, 1 taneye yakın kapya biber, 3 zeytin, yarım roll ekmek, bir kupa yeşil çay, yarım bardak süt, bir bardak portakal suyu, 3 minik köfte, 2-3 kaşık bulgur pilavı, 2-3 kaşık yeşil fasulye, yarım tabak salata, 1/4 kase sütlaç. çılgınlar gibi yemişim:o

çok yüklenmekten ziyade yanlış yüklenmişsin bence. et ve badem de olmasa at bugününü çöpe.
  • mayaa  (16.03.14 20:23:24)
9 uyanış [tik]
13 iki döner + vişne suyu [tik]
19 bir döner + su [tik]
24 uyuyuş [beklemede]
  • der meister  (16.03.14 20:31:37)
kahvaltıda sigara böreği peynir domates saat 10 11 gibi
öğlen et sote 100-150 gr kadar 17:00 gibi falan
dahada bişiy yemem
  • basond  (16.03.14 20:39:24)
Kaavaltıda 2 dilim ev yapımı ekmek, yağlı beyaz peynir. Arada bir muz. Badem 8-10 tane. Öğlen iki tabak evde yapılmış domates çorbası. 2 dilim ekmek. Arada yarım kiloya yakın ayran. Akşam 1elma, 1 portakal. Şu an çayın yanında ekmeğin köşesine tepiştirilmiş peynir. Bir de gün içine serpiştirilmiş 20-30 gr çikolata. Yatarken de semerimi yiycem inşallah.

  • kabak cekirdegi  (16.03.14 20:54:23)
Sabah sucuklu yumurta domates peynir iki dilim ekmek zeytin gun icinde iki tane kurabiye bir tane kazandibi 2 tane borek bir tane greyfurt bir aavuc fistik ve leblebi aksam yemeginde 4 tane biber dolmasi bir kase yogurt yemekten sonra yarim portakal yarim armut

  • pastörizesüt  (16.03.14 21:54:56)