[]

Yürüyüş ayakkabısı önerisi

Yazın interrail'e gideceğim. Terletmeyen, bileğimi ayağımı yormayacak bir ayakkabı arıyorum. Var mı önerisi olan?
 
New balance modellerine bakabilirsin, oldukça rahattırlar.


  • solenkol  (16.03.14 19:59:44) 
nike in kosu ayakkabilarina bak
hatta al sana tavsiye
www.cityshop.com.tr
  • rentts  (16.03.14 20:02:11) 
New Balance çok terletiyor, 5-6 kere kullandım. Kinetix dayanmaz diye düşünüyorum. Nike modeli de çok çirkin. Merrell önerildi bana daha çok. Ne dersiniz?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (16.03.14 20:04:52) 
merrel falan cok kaliteli mallar degil.
nike i yollamamin sebebi (illa o model olcak diye bisi yok baska modellere bak o siteden) hava tabanli olmasi ve ne kadar uzun yurursen yuru ayaginda minumum agri yapmasi.

  • rentts  (16.03.14 21:51:11) 
Reebok sporterra. Su geçirmez, terletmez, tank gibidir. Ötesi yok. Nike hele new balance falan hep hikaye.


  • Beckwith  (16.03.14 22:01:25 ~ 22:01:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.