[]

Film Tavsiyesi

Korku, gerilim olabilir. Sürükleyici olsun, ağır entel olmasın. Ve hatta unutulmazfilmler.com gibi alt yazılı film yayınlayan sitelerden birinden direk izleyebileceğim bir film olursa süper olur. Eden Lake'i izleyecektim, alt yazılı bulamadım bir türlü.
 
Arnold Başgan, başkası olsa artık tavsiye etmezdim ama ismini görünce önümü ilikleyip yolluyorum. Hepsi korku/gerilim değil ama o skalada beğendiğini izlersin keyfine göre:
www.imdb.com
www.imdb.com
www.imdb.com
www.imdb.com
www.imdb.com
  • sanal hayvan  (16.03.14 19:50:04) 
11:14, exam, the last hangman


  • n8  (16.03.14 20:33:05) 
You're Next diye bir gerilim var hocam; üstüne çok düşünülmeyecek, şöyle sürükleyici bir film isterim dersen izle derim. Bir sürü alternatif sitede mevcut hem.


  • henrikirinkil  (16.03.14 21:21:18) 
seni seviyorum paris var, kesinlikle sıkılmazsın çünkü 4-5 dakikalık bir sürü küçük hikaye anlatıyor ve 2 saat bile değil film.

being there var, o da nefis.

fareler ve insanlar da çok iyi eğer izlemediysen.
  • fancy pants  (16.03.14 21:30:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.