neden acep

yav bu melih gökçeki hangi ankaralıya sorsan küfürden normal konuşmaya geçemez ama nedense hep o kazanır nedendir ki acep

Genel bir arabesk ruh hali yada stockholm sendromu olabilir. Artik mantikli dusunemez oldum.

  • aeroflot  (16.03.14 02:11:32)
Pavlis sen nasıl geldin buraya?? Hadi gel dostum diğer başlıktaydın sen.

Cevap. Ben de gün icinde tayyibe partisine kufreden onlarca insan görüyorum ama durum ortada. Bizim muhattap olduklarimiz degil belki ama olmadiklarimiz oy veriyor ve cidden büyük bi kitle.
  • oldboy  (16.03.14 02:14:33)
karşılaştığın ankaralılar üniversiteli ise, kızılay vs etrafındaki esnaf, taksici vb. ise tabi ki küfreder.
seni sincanda, pursaklarda bir ev hanımı ve asgari ücretli eşiyle 4 çocuğunun yanına alalım.
ardından da iki grubun nüfusu karşılaştıralım, kafi.
ha bir de bu seçimde inanılmz şekilde köylere de çalışıyor melih...faal arkadaşların dediğine göre kömür kamyonu, erzak yardımı gitmeyen köy kalmamış..işte öyle.
  • niye ama  (16.03.14 02:18:07)
niye ama adam nerden götüreceğini biliyor demek

  • dilem  (16.03.14 02:22:24 ~ 02:22:45)
aa, benim ismim geçiyo ama ben ne yazdım ki? farkında olmadan mı yazdım? beynim yandı. aydınlatın lütfen.

konuya gelecek olursak, bi haber videosu hatırlıyorum; melih gökçek ankara'yla alakalı bir kararın verilmesi için (ne olduğu hatrımdan çıkmış) halk oylamasına gitmişti, kendi istediği sonucu elde etmek için de şehrin ücra köşelerine servis hizmeti vererek taşralarda oturan, alakasız insanları oylayamaya getirmişti. ankara'yı hiç bilmem ama bunun gibi çok fazla sayıda insan olduğundan da eminim.
  • moroff  (16.03.14 02:23:47)
çok açık değil mi.
diyelim ki, bir kişi oy almıyor ama sandıktan birinci çıkıyor, bu neden olabilir.

  • argin  (16.03.14 03:06:49)