sinüsleri nasıl boşaltabilirim?

yarın topluluk önünde bir konuşma yapmam gerekiyor. haliyle havalar soğuk olduğu için sinüslerim dopdolu olacaktır, bu da sesimin netliğini her zaman ki gibi engelleyecektir. konuşmaya çıkmadan önce sinüslerin boşalması için ne yapabilirim? her türlü öneri olur, ne olduğu hiç farketmez, yeter ki beni bir nebze idare etsin.

Burnuna birer damla sirke koy. Yalnız çok acıtıyor, babam böyle boşaltıyor.

  • iustitia omnibus  (15.03.14 19:57:49)
nasonex sık. iki saate foşur foşur akar.

  • onexey  (15.03.14 19:58:35)
toplantıdan 1 saat önce otrivine kullan. bir kereye mahsus bir şey olmaz ama alışkanlık haline getirme. 5 liraya alabilirsin eczaneden.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (15.03.14 20:00:15)
illiadin kullanabilirsin öyle bir açar ki hiçbir şey kalmaz. ama dikkat et bağımlılık yapar en etkili spreylerden biridir ama tehlikelidir illiadin başlığına bak kullanmadan önce, prospektüsü de oku eğer alırsan.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.03.14 20:02:11)
(bkz: sinus rinse)

  • letheavendangered  (15.03.14 20:16:26)
sin(burun)=0,
buradan burun değeri 0 ya da 180 çıkar,
burun 0 olamayacağına göre??

öle yani.
  • camino real  (15.03.14 20:58:09)