Saç Jölesi

Bunun minimum saç dökeni hangisidir? Var mı marka önerisi?

wella'nin "dogal" diye lanse edilen joleleri vardi. cok uzun zaman once biraktim kullanmayi(sac dokulmesi :\ ) ama kuaforum alacak olursam onlardan almami oneriyordu. biraz tuzlu tabi.

  • sourlemonade  (25.05.09 22:20:48 ~ 22:48:51)
schwarzkopf un osis die urun zinciri var.baya urunu var osis adı altında.fiyatı biraz tuzlu olsada cok sağlamdır.sac pek dokmez buarada.

  • pazubant  (25.05.09 22:39:17)
sac jolesi, cok uyduruk marka olmadigi surece saci dokmuyor aslinda. onu surerken ve yikarken uyguladigin baski neden oluyor daha cok, bunu da hergun yapinca sureci hizlandirmis oluyorsun. tabi uzun sureli etkisi de var, bu da kimyasallardan ve sac derisinin kapanmasindan dolayi oluyor.

o yuzden saca kolay surulen ve sactan kolay cikan, dogal urunleri tercih etmelisin. iceriginde alkol olmasin bir de. eczanelerde bitkisel sac joleleri satiliyordu sanirim, oralara sorabilirsin.
  • ermanen  (25.05.09 23:33:39)
jöle yerine dax tavsiye ederim. dökmüyor ve ıslanınca fln akmıyor.

  • ency  (26.05.09 11:15:46)