Dsp'nin seçimlere girme motivasyonu sizce nedir ?

Veya Demokrat Parti vs. Seçim arabalarının yaktığı mazota yazık değil mi ?

bence tüm siyasi partiler gereksiz bizi silahlı kuvvetler yönetsin.

şu an mecliste olup %10 barajını geçmesi nedeniyle hazineden aldıkları yardımlar da kesilsin. bir de ne malum seçime harcandığı? mevcut cumhurbaşkanımızında adının karıştığı kayıp trilyon davası vardı? hatta eski genel başkanını hapisten kurtarmıştı cumhurbaşkanı ünvanıyla?

demokrasi diyoruz. ülkede kalmadı ama adamların motivasyonu bu olsa gerek.
  • phonex  (14.03.14 13:50:26)
boş durmayalım bari psikolojisi olabilir. chp nin büyük ihtimal alacağı bi ilçedeyim bugün demokrat partinin arabasını gördüm baya süslemişler falan. diyorum bunlar neyi kovalıyolar.

bence propaganda falan yasaklansın. bayrak asma filan hepsi. sadece genel başkanlar veya belediye başkan adayları miting yapabilsin onun haricindeki tüm minibüsle türkü dinletme ve diğer herşey yasaklansın. daha bugün bahçeliyi dinliyorum diyo ki ülkede 44 milyon yoksul var. bu kadar yoksulun olduğu bi ülkede kaynaklarımızı bu kadar kolay harcamamalıyız.
  • error522  (14.03.14 14:52:06)