Mesafeli satis sozlesmesi feshi - Idefix

Selam internet canavarlari,

Idefix'ten kitap siparisi vermek gibi bi hataya dustum. Eskiden iyiydi de, baya bozmus. Stokta olan kitaplari 10 gundur gonderemediler. Bi ara gonderdiler ama yanlis gondermisler, bana gelmeden geri gitti. Kargo'dan takip ettim. Idefix'in sitesinde de kargo takip'te iade edildi olarak gorunuyo zaten. Herneyse,

Sorum su: yarin ben arayip siparisi iptal ettirmeye karar verdim.(bunlarla mi ugrascam amk). Adamlari arayip iptal etmek istiyorum diyecegim ama bunun disinda yapmam gereken bisey var mi ya da sunu da yapsan/yapmalisin diyebileceginiz bir sey var mi? Nedir prosedur? Adamlarin beni en az sekilde ugrastirmasini istiyorum cunku.

Not: Kredi kartiyla taksitle aldim. Paranin yatisi da taksitle mi olacak?

Dip not soru: Idefix'e bildirdikten sonra kredi karti firmasiyla gorussem bi yarari/etkisi olur mu? Ben bunu iptal ettim, adamlara parayi vermeyin falan desem? (Gerci tam da bugun hesap kesim tarihi)

bulursan yaparsın :)

son idefix siparişim aylar önceydi, telefonu düşürene kadar belki 20 kez aramıştım, mailleri falan saymıyorum
  • la noix  (14.03.14 06:37:02)