[]

Ne zaman la bu universitelerin ara sınav tarihleri?

Birkaç üniveristenin sitesine baktım da,pek net değiller herhalde.Ne zaman oluyor ara sınavlar genelde istanbul'daki üniversitelerde,mart sonu-nisan başı gibi mi?

*istanbul'daki üniversitelerin genel tarihlerini merak ediyorum.hatta daha spesifik olmak gerekirse,23 nisan tatili ve haftasonu(öncesi-sonrası) ara sınavlara denk geliyor mu onu merak ediyorum.ben gelmiyor diye iddia ediyorum ama hırtın biri ısrarla denk geldiğini iddia ediyor,şimdi sinirden kendimi şey yapıcam çok afedersiniz.


 
Yıldız teknik te 8-9 uncu haftalar 1. Vize
13-14üncü haftalar 2. Vizeler

  • bluesbass  (13.03.14 18:44:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.