arkadaşlarınıza ekşi sözlük nicklerinizi söylüyor musunuz?

ben açıkçası kimseye söylememe kararı almıştım ona devam ediyorum.
bu duyuru nickimi bir arkadaşım kendi imkanlarıyla bir şekilde anlamış tabi de sözlüğü bilmiyor.
soruyor bazen. siz arkadaşlarınıza söylüyor musunuz sözlük nicklerinizi.
bir tane daha duyuru hesabım var gerçi artık ordan soracağım..

3 arkadaşım biliyor sadece.

  • himmet dayi  (12.03.14 20:18:22 ~ 20:18:33)
sadece eski ev arkadaşım biliyor, bir de sözlük-deviantart üzerinden tanıştığım bir arkadaş. daha da söylemem kimseye.

  • letheavendangered  (12.03.14 20:19:43)
çok nadir, sözlük nicklerimi şimdiye kadar 2-3 arkadaşıma ancak söylemişimdir. bir tanesini de sözlükte tanıyıp hızımı alamayıp mesaj attım, kendi kendimi ifşa etmiş bulundum yani.

  • mayaa  (12.03.14 20:19:51)
gönül rahatlığıyla söylüyorum, 5 saniyeye unutuyorlar.

  • hlidskjalf  (12.03.14 20:23:10)
2-3 kisi biliyordur heralde sadece

  • she was my baby  (12.03.14 20:24:59)
söylememe gerek kalmadı hiç. yazım tarzımdan, esprilerden falan bir şekilde buldular hep, şansımı skiyim. eve birisi geliyor mesela, ev arkadaşım "meister aha bu işte" diyerek tanıştırıyor. sadece sözlük üzerinden iletişim kurabildiğim, ara sıra yazan insanlar var. onlar olmasa silicem direkt hesabı gidicem de işte iletişim tamamen kopuyor bir kısımla, o yüzden takılıyorum şimdilik.

  • der meister  (12.03.14 20:26:41 ~ 20:26:50)
Benim açımdam sıkıntı yok, kağıda yazıp ellerine versem belki yazdıklarımı takip edebilirler.

  • xaxxbczczaaxax  (12.03.14 20:27:25)
sadece yazar olduğumu biliyorlar, nickimi bilmiyorlar,

@hlidskjalf nickin gibi random güldüm :)))
  • iorveth  (12.03.14 20:28:12)
olmaz.

  • sttc  (12.03.14 20:30:11)
biliyorlar benimkini. heryerde de yazıyor. hiçbirinize atıfta bulunmuyorum sakın yanlış anlaşılmasın, günlük hayatta arkasında duramayacağım şeyleri yazmıyorum, yazıyorsam da arkasında dururum zaten, anonim kalmak için bir sebebim yok.

  • xenophobe  (12.03.14 20:33:52)
kimseye söylemedim, söylemem de.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (12.03.14 20:36:05)
kankime sözlükte yazar olduğumu söyledim. 2 gün araştırdı. 2 nick söyledi, 2.si douchebag'di.

önce inkar ettim, ben değilim dedim ama onunla gittiğimiz yerde valeye para vermeyişimi bile yazmışım. çok salağım :)

onun dışında sözlükten tanıştıklarım hariç kimse bilmiyor.

ps: ilk söylediği nick de ornitorenk gagali memelidir
  • [silinmiş]  (12.03.14 20:42:06)
arkadaşlarımdan bilen yok söylemeyi de düşünmüyorum.

  • legolasin son oku  (12.03.14 20:44:51)
Benden baska bilen yok. Kiriliyolardi eskiden soylemeyince. Simdi sanirim yazar olmanin bi ske yaramadigini farkettiler. Sallamiyorlar sukur.

  • ibomiu  (12.03.14 20:48:17)
Sadece bi arkadaşıma (hayatta en çok güvendiğim insana) söyledim. Bi de sözlükten tanıştığım insanlar biliyor doğal olarak.

  • vfgerty  (12.03.14 20:52:17)
bir arkadaşım ve ablam biliyor. onun da sözlükten biriyle iletşime geçip mesajlaşması gerekiyordu, mecbur kalıp şifreyi vermiştim, pişmanım :(

  • materyalist imam  (12.03.14 20:53:01)
pek çok kişi yazar olduğumu biliyor, ama nick'imi söylemiyorum. sır falan olarak sakladığımdan değil, zaten bulmak isteyen çok kolay bulur. söylememe nedenim la nua falan diyince anlamıyolar :)

  • la noix  (12.03.14 20:53:42)
6 kişi biliyor

  • gates  (12.03.14 20:55:58)
Ben eksi'de yazmazken bi arkadas bana soylememisdi. Ama ben soylerim. Sakinca gormem.

  • kup tuz  (12.03.14 21:32:48)
sözlükte hiç yazmadım burdaki nickimi kimse bilmiyor
ha bi de benim neredeyse tüm okul/iş çevrem yazar yakın olduklarımınkini bilirim ama söylediklerinden değil önsezi, tesadüf, çıkarım filan fıstık yani söylemesen de biliniyor

  • niye ama  (12.03.14 21:51:56)
umrumda değil burdaki nickimi kimin bildiği..

okulda benle ilgili ileri geri konuşanların da götüne kocaman bir kazık girsin, pezevekler..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (12.03.14 21:54:28)
anonim olarak kişilik bilgilerimden uzak fikir ve düşünce olarak bulunduğum bir ortam. söylemem tabiki. yeri geldi en acı çektiğim şeyleri yazdım. birisinin bunları bilmesi, durup dururken yüzüme vurması demek. kimseye bu hakkı vermek istemem.

  • sehpa fx350  (12.03.14 21:56:44)
nayır. Çaktırmamaya çalışıyorum ama heyecanlı insanım, arada dört kişi öğrendi 9 küsur yılda.

  • aychovsky  (12.03.14 21:56:46 ~ 21:57:00)