aras kargo kargoyu kaybetti galiba

ne yapılabilir bu durumda? n11'den bir şey almıştım bir de taşıma güvencesi mi ne var. dün istanbul'dan kargoya verildi en son istanbul aktarma'ya geldi gözüküyor gece 11'de hareket yok başka. müşteri hizmetlerini aradım telefonumu bıraktım biz bir bakalım gibi abuk bir cevapla döndüler. kargoma ulaşabilmek için en mantıklı yol nedir? bir bardak soğuk su mu içeyim?

aras öyle sana teslim olmadan bişey yazmazlar.teleşa gerek yok.

  • yekzeq  (12.03.14 13:59:12)
Daha once hiç kargo gönderip almadınız galiba bu ne telaş

  • ishak77  (12.03.14 14:47:46)
Sakin be babam! Adamlar 5 gündür uçağı bulamıyor! :)

  • gece lampulu  (12.03.14 14:59:21)
normalde 1 günde gelirdi ya, en azından takip ederdim adımları. hepten gitmiş.

amerika'dan sipariş verdim daha sonra o ulaşacak ya bundan önce.
  • passion rules the game  (12.03.14 16:03:09)
tamam işte en son aktarma merkezine gelmiş arabaya verilse yazar zaten orada. merkezden nereye kaybolacak?

  • Lim5  (12.03.14 19:24:31)
en son dün gece merkeze gitmek üzere arabaya atmışlar. merkeze ulaşmamış yani mesafe 2-3 saatlik bir yol.

  • passion rules the game  (12.03.14 19:27:46)