bu para bu çantaya verilir mi? (erkek postacı çantası)

nasıl sizce. almaya değer mi? mudaillerini ve ucuzunu bulabilir miyim?

www.n11.com

no.

  • yapma volkan  (11.03.14 22:00:28)
hayır ğardaş.

  • sanal hayvan  (11.03.14 22:03:33)
deymez, 24 dolara(yalan olması 29muş) aldım geçen cok daha iyi, 10 günde geldi kargo

mesajlar üzerine edit:

www.aliexpress.com
  • prezarlatif  (11.03.14 22:03:48 ~ 22:13:13)
bu paradan daha azına bilinen marka bir çanta alabilirsin, son aldıklarım:
quicksilver 115 TL
zara 130 TL
adidas 140 TL
  • 9kuyruklukedi  (11.03.14 22:05:45)
gerçek deri için verilebilir. eskidikçe güzelleşir o, sıkılmadığınız müddetçe yıllarca kullanabilirsiniz. gerçi markası, kalitesi nasıldır bilemiyorum.

  • kerbeee  (11.03.14 22:07:30)
Malzeme idare eder ama tasarım kötü. Bir bu kadar daha versen zaten çocuklarına bırakabileceğin kalitede çanta alabilirsin.

  • Beckwith  (11.03.14 22:11:27 ~ 22:11:53)
@prezarlatif

çakma deriye 50küsür lira verip adama değmez mi diyorsun??? :))))

derisi iyiye benziyor. bence tipini beğendiysen al.
  • lancelot du lac  (11.03.14 22:22:37)
o paraya okuz alinir

  • exlibris  (11.03.14 22:24:23)
+1 öküz

  • yekzeq  (11.03.14 22:25:34)
hakiki deri erkek çantası zaten o fiyattan ucuza yok, markayı hiç duymadım yalnız, deri çanta alırken daha klasik daha evladiyelik modellere, daha bilindik markalara yürümek biraz daha mantıklı gibi yalnız.
örneğin matraş.

  • kyha  (11.03.14 23:34:36 ~ 23:35:59)
para basıyorsun heralde. yazık lan. ne anlıyorsunuz pahalı giyimden, eşyadan bunlar fani şeyler.

  • expressive  (12.03.14 00:29:44)
O paraya su alınır,bu alınır filan diye dusunmeyin sakın.Eger zengin degilseniz her zaman kaliteli mal almaya calisin,parasini amorti edecek seyler yani.Cunku bana gore ancak zengin olan insan bir urunu kalitesine bakmadan alir sirf kisisel zevki icin,iki gun sonra yirtilsa da ona koymaz.Ucuz mal alcak kadar zengin degilim diye bir laf vardir ya,cok dogru.Eger kaliteliyse ve ben iki gun sonra sıkılmam diyorsaniz,ihtiyaciniz ve imkaniniz da varsa alin hic cekinmeden.Elektronikten gidaya,giyimden kozmetige kadar her urunu alirken boyle dusunuyorum ve bu felsefeyi uyguluyorum sahsen.Bugune kadar da ucuz mal alan butun arkadaslarimdan karli ciktim.Adam 15 liraya tisort aliyor,2 gun sonra yakasi sarkiyor atiyor cope.Ne gerek var,yazik degil mi paraya.

Ederi bu mu ki derseniz o cantanin,tabi ki degil.Babam ayakkabici ordan biliyorum,bizim hersey dahil 50 liraya malettigimiz cizmeler 400 liraya satiliyor avmlerde.Sistem bu ama malesef.Turkiye icin konusursak ozellikle,ucuza deri urun alamazsiniz.Aklinizda bulunsun.Oyle bi noktaya geldi ki adamlar %50 suni deri kullandiklari ayakkabilara bile deri amblemi basabiliyorlar kilifina uydurup.

Neyse uzatmiyim,eger kaliteliyse ve uzun sure kullanirim diyorsaniz hic cekinmeden alin.
  • jpsartre  (12.03.14 00:33:25)
verilmez. gerçek deri ama demişler. o paraya alacağın gerçek deriyle deri çarşaf yaparsın. kadın çantası olsa belki derdim çünkü özenerek tasarlanmış bir model olurdu.

  • Lim5  (12.03.14 00:41:48)
ben de farklı renkte ve markada benzerini aldım, yaklaşık aynı meblağa ve 5 aydır kullanıyorum, çok memnunum, ihtiyaç ve maddi gelir açısından değerlendirdiğinde mantıklı geliyorsa al derim elbette markayı bir araştır o konuda yorum yapamayacağım.

benimki şu: www.debenhams.com

EK: soldan ikinci resim şüpheye düşürdü beni, benim çantanın kapağında görünmez mıknatıs var, ileri-geri gitmesini önlüyor, seninkinde o yoksa belki yolda yürürken devamlı ileri-geri gider, uyuz eder diye düşünmedim değil. bu açıdan ya telefonla bunu öğrenir ya da bulunduğun yerde bu ürüne ulaşıp kontrol edebilirsen iyi olur bence.
  • candanag  (12.03.14 00:51:12 ~ 01:26:00)