[]

en guldugunuz caps

bu gunlerde en sizi en cok gulduren capsi burada paylsiyorsunuz herkes gulumsuyor. sadece bir tane ama.

ben iki gun once rastladigim capse cok guldum. ama simdi bulamiyorum. mahmut tuncerliydi olimpiyati tersten okuyunca bu da mi bilmem ne lo diyordu? onu da buldurursaniz puanlariniz katlanir.


 
  • mylord  (11.03.14 19:52:39 ~ 19:52:50) 
Ya ben de bulamıyorum. Sabri bi futbolcuya elini uzatıyodu altında görüldü yazıyodu takmıyodu sabriyi. bulamıyorum ona çok gülüyorum ya.


  • buzbebek  (11.03.14 19:53:02) 
  • aychovsky  (11.03.14 20:17:01) 
caps değil ama;

www.youtube.com


ahahahaahahaha çok iyi ya!
  • papillon7  (11.03.14 23:09:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.