[]

LED tv istiyorum,kararsızım(acil)

Samsung-LG,3d var-yok,internetten-dükkandan ikilemleri arasında boğulup gitmek üzereyim.

1500-1600 bandındaki iyi bir tv almak için ne yapayım,nerelere bakayım a dostlar?

not:bugun bu işi bitirmem lazım.

 
teknosa indirimleri oluyor haftasonları orayı takip edebilirsiniz.

edit: bugün yazdığınızı şimdi okudum. bi avm'ye gidip topluca tekno marketleri bi gezin derim ben. muhakkak bi markada indirim vardır.
  • golgem var iyi ki golgem var  (11.03.14 13:09:57 ~ 13:10:49) 
www.chip.com.tr

şu faydalı olacaktır.
  • oraletarya  (11.03.14 13:11:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.