Samsung Galaxy S3 Telefonu kaybettim enteresan olay!!!

Malezya uçağı gibi kayboldu telefon

Telefon şirket hattı olduğundan takip edilebiliyor.
Telefon arabadan sinyal veriyor ancak arabanın koltuklarını, döşemelerini söktüm yok!

dün akşam saat 6 dan beri çalıyor en son gece 1 de sarjı bitti kapandı.
Dışarda yere düşmüştür diyeceğim ama bu yağmurda sağ kalması imkansızdı.

Samsung dive aktif değil, goolge device manager üzerinden telefonun modeli gözüküyor.

Nasıl bulucaz bu telefonu be duyuru? :(

telefon hattı şirket hattı olduğu için takip edilebiliyor
telefon kapanana kadar sistem üzerinde arabada olduğu gözüküyor (biz çıktık arabayla dolaştık başka yerlere baktık ve haritada gezdiğimiz yerler gözükmüş)

  • croswell  (11.03.14 10:16:06)
Arabanın koltuk aralarına vs. Düşmüştür. Dünkü yağmurda dışarıda olsa zaten aranmazdı.

  • oyle memeye sutyen olsaydim  (11.03.14 10:24:46)
gerekırse en ücra koselere hatta bagaja ve kaput altına dahı bakın acıl bı durumda veya acele ettıgınız bı surede oralarda bırakmıs olabılırsınız.

  • protrek  (11.03.14 10:34:19)
valla bir arkadaşım tam bir sene sonra kaybettiği telefonu arabasında bulmuştu, arka koltukla bagaj arasında saçma sapan bir yerden çıkmıştı, köşe bucak arayın arabayı derim.

  • nerdeyim ben  (11.03.14 10:49:30)
Arabayi servisine goturmeyi deneyebilirsiniz. Hangi koselere, bucaklara bir sey kactigini en cok onlar tecrube ediyordur diye tahmin ediyorum.

  • wpi  (11.03.14 10:55:13)
yok en son polis bir arkadaşa arattık arabayı o da bulamıyor
ancak sinyal en son olarak arabadan gelmiş

  • croswell  (11.03.14 12:47:59)