bugün doğumgünüm

sabahtan beri ağlamaktan helak oldum. Bu dünya, üzerinde keyifle yaşanabilecek bir yer değil. Soru da yok aslında. İç dökme sorusu bu. Destan yazan polisin ben amk. Kokuşmuş egolarımızın amk. 24 yaşın da amk.

Kutlu olsun panpa :'(

  • cakabo  (11.03.14 09:31:12)
doğum günün kutlu olsun. dünya tuhaf bir yer. onun dışında tüm söylediklerin de hemfikiriz. öyle yada böyle yaşıyoruz. can sıkıcı bir gün bugün ama belki hala insanlık için umut vardır. o umudun yeni yaşında sana uğraması dileğimle.

  • tuborg yesili  (11.03.14 09:32:11)
benimkiside pazar günüydü. 22 oldum. seninkiside kutlu olsun pampa. istediğin dilekler gerçek olsun.

onun dışında siyasetle gıdım ilgilenmediğim için yorum yapamam.
  • fransızkalanadam  (11.03.14 09:40:10 ~ 09:40:30)
nice yıllara. hayatı keyifle yaşamamızı engelleyenlere inat yaşamak lazım, ama bunun için bazen o engelleri ortadan kaldırmak lazım. umarım ileri ki doğum günlerin daha güzel geçer.

  • r_u_h  (11.03.14 09:44:54)
Mutlu yıllar kardeş. Kokuşmuş dünyanın amına koyim sana bir şey olmasın..

  • oyle memeye sutyen olsaydim  (11.03.14 09:52:04)
iyi yılla hacı.
akp siz güzel ve güneşli yıllar.

  • seyduna6687  (11.03.14 10:33:11)
doğum günün kutlu olsun tatlı bayan...

  • fuerteventura  (11.03.14 10:52:25)
benim de doğumgünüm la bugün :)
didier drogba'nın da

  • godsparticle  (11.03.14 10:56:53)
Üzülme panpa gel 2 çay içek kutlayak.

  • lengerius  (11.03.14 11:38:16)
Doğum günün kutlu olsun pandispanya, keşke daha mutlu girebilseymişsin. girebilseydik.

Dünya aslında çok güzel bir yer de çevresi kötü. İnsanlar gerçekten kokuşmuş, içleri çürümüş. 26 yaşına gireceğim 1 ay sonra, mutlu olduğum doğum günleri çocukluğumda kaldı. bundan sonra da böyle gider gibi.
  • april12th  (11.03.14 15:20:04)