Polisin ucagi var mi?

Tc polisinin ucagi var mi? Varsa polis sevkiyatinda kullanilir mi?

Yok

  • zombi  (11.03.14 09:41:25)
O halde gecen gun kaza yapan polis otobusu niye saat ankaradan musa saat 9daki ucak icin saat gece 3te ankarada olacak sekilde yola cikmislardi bir fikri olan?

  • f_d  (11.03.14 09:46:51 ~ 09:48:35)
polisin yok ama devletin var.. hatta başbakanın birden fazla uçağı var.

  • mat couthon  (11.03.14 09:49:57)
O halde bu haysiyetsiz haberciler niye bunu oldugu gibi, yani, devletin basbakani musta partisinin mitingini yapacak diye ta kayseriden cagrilan polislerin yine basbakanlik ucagina yetisirken kaza yaptigini, bu vahim olayda devletin imkanlarini particilik icin kullananlarin ve buna izin veren, plansizlikla belki de aceleye getirmis olan emniyet yoneticilerin sorumlulugu olabilecegini yazmiyor?

  • f_d  (11.03.14 10:06:56)
@wanttodie +1

türkiye hocam burası, neyi sorguluyosun?

adam diktatörlük rejimi kurmuş, ölüye oy kullandırtıyor, ölüler yetmiyo suriyeden islamcı terörist sipariş edip sokaklarımıza salıyor, üzerine bu adama da oy kullandırtıyor.
  • Mackinaw  (11.03.14 10:21:59)
Hacilar ben de trdeyim ama yanlisa yanlis demek lazim. Cunku herkese malum olmayabilir, bazi konular hayat akisinda unutulabilir ya da hayatlarda donem donem odaklar baska yerlerde olabilir.

Esas sorun yanlisliklari kaniksamak, siradanlastirmak.
  • f_d  (11.03.14 10:54:15)
doğru diyorsun hocam katılıyorum, sıradan hale gelmemesi lazım bu tür şeylere alışmamak gerekli, 'lan türkiye burası' diyip geçersek biz de katkıda bulunmuş oluyoruz fakat bu artık sıradanlaşmayı da geçti ruh hastasına dönüşüyor insanlar teker teker, o açıdan çok da bi önemi kalmadı bir çok şeyin.

  • Mackinaw  (11.03.14 11:44:06)