bilgisayar oyunu

çizgi film benzeri oyun arıyorum. görsel anlamda çizgi film tarzı oyun var mı bildiğiniz? fps veya ralli oyunları gibi gerçekçi-fotoğrafik değil de, angry birds veya gta vice city gibi çizim şeklinde olan oyunlar..
goo.gl gibi..

çok zevkli bir point&click oyunu, biraz bulmacalı gibi. türkçe altyazı desteği var.

(bkz: dudefish) perfectlyparanormal.com
  • susamli cubuk  (11.03.14 02:41:42)
rayman origins. çizimleri ve müzikleri müthiştir. oyun da zor baya :))

  • melancholia  (11.03.14 02:42:17)
the curse of monkey island'ı tavsiye ederim eskilerden. platform oyun.
(git: images6.fanpop.com )

  • tut i mucize i guem  (11.03.14 02:42:52)
Borderlands
XIII
Jet Set Radio

Tam olarak olmasada cell shade denen nane oyunları yakın.
  • klakie  (11.03.14 02:43:55)
sıcak sıcak:

(bkz: south park the stick of truth)
  • nodrap  (11.03.14 03:40:41)
aradığınız düpedüz madagascar olmalı.

www.google.com.tr
  • kmtetrfn  (11.03.14 03:48:43)
gta vice city dediniz ama tur vermediginiz icin;

borderlands de cizgi film tarzi bir oyun.

ama ben "call of juarez gunslinger" oneriyorum.

simdi herkesin popisi kendine.
  • gel gel sarisinim sag yap gel  (11.03.14 04:00:11)
(bkz: bastion)
(bkz: spore)

  • baldur  (11.03.14 09:08:34)
@susamli cubuk
teşekkürler, güzel bir oyuna benziyor.

@melancholia
the great escape (steve mcqueen) oyununu ararken karşıma hep rayman 2 t.g.e. çıktığından beri rayman gördüğüm yerde kaçıyordum, o da iyi bir oyuna benziyor.

@tut i mucize i guem
çizimler bunu hatırlattı; www.imdb.com

@klakie
bunları da deneyeyim :)

@yadigar
çocukken japon çizgilerini sevmezdim, şimdiye kısmetmiş!

@nodrap
ben de tam kupa keep'ten geliyorum. son sp bölümleri ne kadar saçma diyordum, meğer game of thrones değil stick of truth parodisiymiş, şimdi espriyi anladım:D size de iyi oyunlar sir douchebag!

@kmtetrfn
daha çok clear line tarzı (tenten gibi) çizgileri seviyorum ama dreamworks'te de bir şeytan tüyü var.

@gel gel sarisinim sag yap gel
bilerek popi belirtmedim, sonuçta gta benim için suç-aksiyon değil bildiğin komedi:D gunslinger dehşet oyuna benziyor yalnız!
  • vizdilva  (11.03.14 09:09:05)
machinarium

  • vizdilva  (11.03.14 09:10:12)
Oni

  • zombi  (11.03.14 09:48:22)
Nasıl kimse söylemez şu ana kadar hayret ettim: Braid

  • reinder  (11.03.14 10:55:55)
broken sword bu konuda kişisel favorim, hatta oynadığım en iyi oyunlardan biri.
1. 2. ve 5. oyunları çok iyi.

söylenmiş ama bir de monkey island serisi.
  • ilkot  (11.03.14 11:17:09)