GM Discovery mi alayım,n'apayım?

Yenisi çıkacakmış diyorlar,bekleyeyim mi?Başka bir telefon mu alayım yoksa bu ikisini de s*ktir edip,n'apayım lan ben?

yenisinin bi numarası yok. fiyat aralığı söyelrsen daha efektif yardımlar olur

  • icim urperiyor  (11.03.14 00:15:38)
Hepsi ayni hocam ya al birini gitsin. Gmd den memnun kalirsin ama

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.03.14 00:20:27)
ben kullanıyorum çok memnunum, mis gibi telefon işte, en hayvani oyunları da oynadım, aynı anda bir sürü uygulama da kullandım, bana mısın demedi, ne takılma ne bir şey. illa gorilla glass ekran istiyorsan bilemem ama her şekilde 2000 liralık telefon da 2 sene sonra perte çıkacak bence.

  • r_u_h  (11.03.14 00:29:10 ~ 00:29:24)
güncel mobil haberlerini takip ediyorum.Tr için yılbaşından sonra deli şeyler gelicek tarzı haberler geçiyodu.dedim yavaştan atayım kenara para.aha bu dediğimi çat alırım ama ne tıkırtı var ne sıkırtı.şimdi kenara attığım para g2 ediyor.o yüzden al gitsin hiç tartışmaya girme diyesim var.4.4'de garantilendi alette.ama sikerler diyip alırsın 2 gün sonra hepsi gelir bu sefer de.ihtiyacına göre şekillendir işte.iyi kötü idare eden bişey varsa elinde bekle.ilk dokunmatik,android deneyimin olacaksa bekleme.

  • aşksız prens  (11.03.14 00:53:56)
ama yenisi 1000₺+ olacak deniy

  • Fakin idiyıts  (11.03.14 00:58:29)