[]

macarena filmi

Gençler eskiden bir macarena filmi vardı. Filmi tam olarak hatırlamıyorum ama hatırladığm kadarıyla, eleman gündelik hayatta arada böyle ablayı disko ışıklarıyla dans ederken görüyor (day dreaming kafası) o sırada macarena müziği çalıyor.

Mesela çamaşırhanede, abla bir anda çamaşır makinesinin tepesinde belirip dans ediyordu.

Looking for lola değil sanki

edit : answers.yahoo.com abim burada aynı filmi sormuş ama orada yazan doğru film değil

 
www.imdb.com desek misal buradan bulabilirmisin gibi?


  • selam  (12.03.14 05:25:33) 
buradan bulamadım. Shall we dance demişler bir iki yerde, linktekiler dahil ama o filmde oynayanlar baya ünlü tipler, benimki daha bi ünsüz işi gibiydi.

shall we dance in başka versiyounu var mı ki acaba
  • bonjurkes  (12.03.14 09:11:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.