Bilgisayar uzmanları Yardım

Homestudio olarak da kullanacağım bir bilgisayar almak istiyorum. Aşağıdaki özellikler sizce nasıl?

özellikler: ASUS INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB DDR3 2 TB HDD 4 GB NVIDIA GT640 WIN8.1

NOT: Bu işler için ekstra bir ses kartı vb. almak mı gerekir? ( fiyat bu arada 24" led ekranla beraber 3.110 TL iyi mi?)

ses kartı almam gerek mi diye sorduğuna göre bu işlerde yenisin anlaşılan. Evet alman gerekir ve markalarını şimdiye kadar hiç duymamışsındır. İşlemci, ram ve hd hızı en önemli faktörler, nete falan da bağlamamak iyi sonuç veriyor. Ayrıca monitor yatırımı ekran olarak değil hoperlör olarak algılamak lazım. sen en iyisi muziktek.net forumlarında biraz araştırma yap, ev stüdyosu kurmakla ilgili bi ton şey vara orda

  • thefin  (10.03.14 20:18:44)
Ses kartı, hoparlör veya kulaklık ve işlemci büyük öncelikli. Amatör yapmaya başladın belli. Çünkü o kasalar 5000 dolardan başlıyor.

  • cetoxim  (10.03.14 22:30:24)