Dünyada sapıklar artıyor mu

www.acunn.com

yani kız arkadaşı niye gidip köpeği iğfal ediyor bu mahlukat

sendeki göt ondada var demek istemiş olabilir.

  • Manas  (08.03.14 21:41:21)
artıyor değil de iletişim imkanı arttıkça ortaya çıkıyor gibime geliyor benim. insan her zaman insan.

  • gurur  (08.03.14 22:32:22)
  • illegalstar  (09.03.14 00:35:46)
bu tür şeyler anadolunun ve doğunun bir çok köyünde vs doğal karşılanan şeyler, kültürümüze işlemiş bir şey zoofili.

yani genelleme yapmak istemem fakat köylerde yaşayan insanların çoğu insanlıktan çıkmış durumda, tepelerinde biri olmayınca biri bir şey yapıyor, hoşlarına giderse hepsi yapıyor o eylemi ve bu normalleşiyor onlar için.

yüzyıllardır olan şeyler bunlar, sadece türkiyede değil dünyanın 4 bir yanında, insanoğlu hatalı bir ırk ve git gide daha da beter hale geliyor, bir çok psikolojik sorun var insanların kendi kendilerine yarattıkları ve çözüm bulamadıkları, medenileşme denilen olgu arttıkca insanın doğası bozuluyor, elimizin altında sosyal medya denen gudubet olunca da bu tür vakalardan haberdar olmamız kolaylaşıyor.

tam şu an bile adım kadar eminim ki dünyanın bir yerinde öyle kan donduracak bir şey oluyor ki bi haberimiz olsa hepimizin hayatını söndürür.
  • Mackinaw  (09.03.14 00:42:21)