Hoşlandığınız kişi dolaptan çıksa ne yapardınız ?

beni korkutan bi şey bu aralar. normalde ani sürprizlerden - nereden geleceğini bilmeksizin - hoşlanmam, yani hoşlanmazdım, bu sefer durum farklı. o'nla ilgili bi sürü varsayımlarda bulunmak durumunda kalıyorum, dolaptan veya başka herhangi garip bir yerden çıkarsa ne tepki veririm kestiremiyorum. normalde tepkim bellidir ama dediğim gibi bu sefer durum biraz farklı.

'neden dolap?' diye sorardım.

  • rock n roll  (08.03.14 20:35:32)
anaaaa derim en salak halimle.

ama fakat sendeki bu tedirginlik benim dikkatimi çeken. yani insan en fazla yav sevmiyom ben böle şeyler amaaaa der. böyle tedirginlik akıllara başka şeyler getirir. getirdi.
  • cecilia  (08.03.14 20:43:32)
onu o dolaba geri tıkardım. Bi daha boyle sakalar yapmamayi anlasin.

  • aacayipsin  (08.03.14 20:44:11)
evde başka biri daha varsa threesome yapardık

  • birisi.  (08.03.14 20:49:09)
sarılıp öperim.

  • koseli cember  (08.03.14 20:51:56)
ben de acayip şaşırırım. çığlık atarım, korkarım belki aniden görürsem. ama odam dağınık değilse boynuna atlarım. canım be dolapta beklemiş!

  • kırmızıkaşekaban  (08.03.14 20:58:20)
Öyle habersiz işlete gelemem. Aynen geri yollarım.

  • ifamı isterim  (08.03.14 21:00:35)
Hoşlandığım kişinin su katılmamış manyak olduğuna kanaat getirir, hızla uzaklaşırdım. Verilmiş sadakam varmış diye bir de üstüne saf saf sevinirdim.

  • istinyede bekle  (08.03.14 21:33:12)
Hasta mısın birader derdim ayrıca hangi dolaptan çıkıyor buzdolabı gardolap vs

  • Sandman  (08.03.14 21:50:18)
Hoşlandığım kişi yok da sevdiğim kişi çıksa; buzdolabından çıksa yerim, gardroptan çıksa kucaklarım. Oldu mu? :D

  • pandispanya  (08.03.14 21:53:35)
Önce bozulmuşmu diye koklarım?
Dolap ne olum?

  • basond  (08.03.14 22:08:26)