Hastalık filmi önerin

evdeyim hastayım dışarı çıkamadım can sıkıntısı bana
sağlam bir film önerin.

ekşının dibi olsun asya, avrupa, amerika farketmez yeni eski önemi yok

teşekkür ederim.

Bundan daha iyi Hollywood'dan olmayacak film önerecek olanın alnını karışlarım.
Dip huet seung hung
www.imdb.com
  • sanal hayvan  (08.03.14 19:26:20)
the killer süper bir filmdir :)

  • kulustur  (08.03.14 19:33:26)
Monica Belluci'li Fransız aksiyonu. "Dobermann" www.imdb.com

  • old possum  (08.03.14 19:33:45 ~ 19:34:27)
dobermann da güzel filmdi. bilhassa monica için izlenir.

  • kulustur  (08.03.14 19:36:13)
Madem The Killer'ı biliyorsun.
O zaman aynı damardan:
Hana-bi
www.imdb.com
Lat sau san taam
www.imdb.com
Sonatine
www.imdb.com
  • sanal hayvan  (08.03.14 19:37:50)
sanal hayvan, hepsini izledim :)

süper filmler, sonatine devam filmleri de vardı yanlış değilsem.
  • kulustur  (08.03.14 19:39:34)
O zaman bu mesele benim için bir izzet-i nefs meselesi haline geldi.
Escape from New york
www.imdb.com
Big Trouble in Little China
www.imdb.com
stander
www.imdb.com
Bring Me the Head of Alfredo Garcia
www.imdb.com
kung fu hustle
www.imdb.com
Henry*
www.imdb.com

Bunların da hepsini izlediysen, seninle acilen arkadaş olmamız gerekiyor.
  • sanal hayvan  (08.03.14 19:45:48)
kung fu hustle ilk defa duydum sinema zevkini beğendiğim için deniyorum.

www.imdb.com
bu filme alternatif bir teklifiniz olur mu ?

sadece asya değil roma yada ingilizleri anlatan bir tarihi filmde olur savaşlı falan çok geç kalktım sabahlarım da :)
  • kulustur  (08.03.14 19:51:00)
muhteşem bir film en az 4 defa izledim.

  • kulustur  (08.03.14 19:57:49)
ne kadar güzel filmler izliyorsun, gelip şimdi bu söylediğinin dengini mi arıyorsun gardaş. yıktın beni.

sholay
www.imdb.com
barry lyndon
www.imdb.com
empire of the sun
www.imdb.com
the last of the mohicans
www.imdb.com
gangs of new york
www.imdb.com
violent cop
www.imdb.com
  • sanal hayvan  (08.03.14 19:58:43)
Biografi, darama olarak Dersu Uzala diyorum. www.imdb.com Bir de ben gece Dr. Jivago 'yu tekrar izleyeceğim. İzlemediysen şiddetle tavsiye.

  • old possum  (08.03.14 20:01:04 ~ 20:04:34)
hastalık filmi ne ya :) içinde hastalık geçen filmler sandım.

madem öyle içinde hastalık konusu geçen güzel, aksiyonlu filmler: (zombimsi ve gore olanları eledim tabii)

children of men
contagion
side effects
blindnes
take shelter
the signal (bunda gore var ama değişikti)
  • ermanen  (08.03.14 20:07:26 ~ 20:08:01)
lorenzonun yagi
ingiliz hasta

  • exlibris  (08.03.14 20:32:23)