Oyun bilgisayarı aldım. Şimdi ne yapacam?

Her bi şeysini aldım.
Kuracam yarın.
Bi Optik sürücü almadım.
Bi de windows almadım daha.
Başka bilgisayardan Windows kurulumunu USB'ye geçirip, USB'den kurmak en kolayı mı?
Windows 8 ucuz nerden bulunur? ya da malum yerde güvenilir iyi olan var mı? (özelden öneriniz)

Oyun bilgisayarına önerilecek neler olur? yazılım vs.
oyun oynamak dışında :)

valla ilaçlı windows kullanıp sıkıntı yaşayanı duymadım daha (modifiye edilmiş sürümler hariç) ama internetten banka hesabına giriyorsan falan mutlaka orjinal al. öğrenciysen @edu uzantılı mailinle dreamsparktan beleşe win8 indirebiliyormuşsun denemedim bilmiyorum. bunun dışında ilk önce steam kur kampanyaları takip et veya para vermem diyorsan www.bolumsonucanavari.com bu siteden oyun incelemelerine bakıp tor.sitelerinden indirebilirsin. başka bilgisayarın lisansını yeni bilgisayarına geçiremezsin bu arada.

  • zombie0  (08.03.14 05:33:28)
-Windows 8 kurmanızı pek önermem. Bazı oyunlarda sorun yaşayabileceğinizi düşünüyorum.

-USB den kurulum basit bir işlem. bootable bir usb yaptıktan sonra windows dosyalarını kopyalamanız yeterli.

- 5+1 ses sistemi alarak oyunlardan daha büyük keyif alabilirsin.
- Oyunlara özel konsol da alabilirsin. (direksiyon, joystick )
  • janavarorion  (08.03.14 08:43:57)
win8 kullanıyorum. hiçbir oyunda sorun yaşamadım. ilk çıktığında 30 liraya almıştım hehe

  • bira sisesi kapagi  (08.03.14 09:35:26)