6 İnç Ekranlı Telefon Kullanılır Mı?

Cebimize sığar mı telefon? Tek elle kullanabilir miyiz? Düşüncelerinizi alayım.

Telefon bu: www.bimeks.com.tr

Edit: Oysa çok ısınmıştım nokia'a, neden beğenilmiyor?

6inc kullanir ama nokia kullanilmaz.

  • kutsalbok  (07.03.14 23:13:20)
  • bu nick tam yirmi alti karakter  (07.03.14 23:13:41)
zar zor. ben note 2 kullanıyorum sanırım 5.5 inç ve cebe sokup çıkarmak her zaman kolay olmuyor eğer dar cepli bir kot pantolonsa ama neyse ki benim çoğu pantolonum bol cepli kanvas. tek elle de zar zor da olsa kullanılabiliyor ama 6 inç oldu mu imkansızdır sanırım.

tek elle kullanılması imkansız bir telefona da o kadar para verilmez bence.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.03.14 23:24:53 ~ 23:25:04)
nokianın kalın çerçeveleriyle çok zor.

  • aşksız prens  (07.03.14 23:32:49)
kutsalbok +1

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.03.14 01:33:39)
Ben note 2 kullaniyorum ilk basta buyuk diyen arladaslarim su anda note 3 kullaniyor. Kusura bakma ama nokia almak su an icin tamamen aptallik olir iphone karsiyim ama iphone al nokia alma dostum. Buyuk ekran istiyorsan ve acelan yoksa eylulu bekle. Beklemem diyorsan samsung veya lgye bi bakin. Hatta dun lg z ultra diyr bi sey gordum o ne oyle ya. Bu yaz sonu telefon degistirek biri olorak lgye yakinim. Ama note4 u bekliyorum iste.

  • kutsalbok  (08.03.14 11:35:20)