sorum erkeklere..

selam duyurunun don juanları.

bir kız düşünün.. bir kaç haftadır tanışıyorsunuz, karşınızda sürekli güleryüzlü, acayip nazik, çok meşakkatli olabilecek istekler de dahil neredeyse hiç bir konuda hiç bir isteğinize "hayır" cevabı vermiyor, bar-disko tarzı mekanlara beraber eğlenme amaçlı davetlerinizi kabul ediyor, iletişim esnasında size rahatlıkla dokunuyor, dokunmanıza izin veriyor. bu kız hakkında ne düşünürsünüz?

a) sadece nazik ve dostane bir kız.
b) size karşı duygusal (sevgili anlamında) ilgisi var.

ciddi cevaplarsanız sevinirim. teşekkürler.

edit: cevaplar ne kadar çok olursa o kadar iyi. katılın lütfen.
edit 2: sorunun gönül işleri tarafından ziyade psikososyal tarafının olduğunu düşündüğüm için "soru" formatını seçtim.

kadınım ancak cevabım b.

  • pokerface  (07.03.14 17:04:58)
ilgisi var. en azından kontrol etmeye değer. :)

  • nereye bu gidis  (07.03.14 17:05:45)
b

  • efrasiyab87  (07.03.14 17:09:01)
neden erkeklere soruyorsun anlamadım.
cevap b.

  • innerbliss  (07.03.14 17:09:14)
bence kadinlar daha iyi bilir amma, evet hoslaniyor b.

  • el desaparecido  (07.03.14 17:10:01)
bence a.

  • japon askeri  (07.03.14 17:19:51)
bu kadar bilgiyle anlaşılmaz, bu dediklerini yapıp da 2 seçeneğe de uyan bir sürü insan oldu

  • justinial  (07.03.14 17:21:36)
a) canayakin kiz derim. ama baska erkeklerle boyle olmadigini gorursem b sikkina kayar kafam.

  • jangbogo  (07.03.14 17:26:44)
samimiysek a
biraz mesafeliysek b.

  • nodrap  (07.03.14 17:31:38)
A diyorum.

Aslında ikisi de olabilir, ama tek başına bu saydıklarınız anlamak için yeterli değil. Herkese mi öyle davranıyor, dokunuyor ama nasıl dokunuyor, konuşmalarında bir ilgi seziliyor mu vs.. şeytan biraz ayrıntılarda gizli. Arkadaşça ilgiyle diğer türlü ilginin farkını insan bir şekilde hisseder gibime geliyor.
  • 386 dx  (07.03.14 17:35:01 ~ 17:37:32)
kıstır bakalım bi köşede ne yapacak. :)

  • anonymice  (07.03.14 17:36:31)
başbaşa kalacağınız bir ortamda bu şıklardan hangisinin geçerli olduğunun yanıtına kavuşursun büyük ihtimal. ha böyle bir ortama iki teklif sonrası hala soğuk bakıyorsa -ikinci girişimi sakın unutma- a'dır.

  • candanag  (07.03.14 17:38:27 ~ 17:40:11)
Sevgilisi varsa a, yoksa a da olabilir b de. Yakin davranan her kisiye ilgisi var denilemez bence.

  • gogu delen adam  (07.03.14 17:44:02)
Duyuru, böyle hallerde b zannıyla atağa kalkıp sonra a acı gerçeğine toslayan beylerin hazin öyküleriyle dolu :)

  • saatgeceninonikisi  (07.03.14 17:56:46)
b.
eğer a ise kız zaten sorunludur.

  • baldur  (07.03.14 18:00:05)
bence b ama diğer insanlarla olan ilişkisini gözlemle bence. herkese karşı sıcak samimi bir insansa sana birazcık daha fazla sıcak, samimi ve yakın olması belki onu b kategorisine sokmaz ama başkalarıyla çok samimi yakın biri değilse b'dir. başkalarıyla yakından kastım her önüne gelen kişiyle süper sıcak samimi bir muhabbet kuruyor mesafe koymuyorsa.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.03.14 18:00:48)
dokunanana kadar a idi, dokunmaya başladıysa(k) b

  • groovettyn  (07.03.14 18:45:56)
yanıt c:

yekten sor aga, "ne ayaksın?" de... böyle odun gibi değil elbet ama baştan adını koymak önemli;) yoksa öyle mi, böyle mi, çözeyim diye zamanını harcarken bir de bakmışsın "friendzoned". sonra ne yapsan boş...
  • late viper  (07.03.14 18:46:10)
dokunma varsa b

  • r_u_h  (07.03.14 19:08:35)
bence b.

kadın-erkek ilişkilerinden bir bok anlamayan erkek.
  • ya ben lan neyse  (07.03.14 19:16:10)
dokunurken okşuyo mu, şapşap mı yapıyo?

okşuyosa eğer b.

Şapşap yapıyosa : Heyt koca aslan ahmet abim benim be ne süper adamsın be koçum be.

Demek istiyor olabilir.

bide ağzıyla mı öpmüş?
  • anonymice  (07.03.14 20:11:10 ~ 20:14:10)
ben b diyorum ama kızın diğer erkeklere karşı olan rahatlığını da göz önünde bulundur hani dokunmalarına izin verme falan?

  • andlee  (07.03.14 22:50:34)