kadının yanında promosyon gibi kalmak

kadınlar icin ne kadar onemli erkegin boyu?

önemli ya.. benim için önemli aslında..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (07.03.14 00:33:18)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin nickin manidar.

soruya gelirsek bence en az 183 cm olmalı.
  • bunlarolmaz  (07.03.14 00:37:54)
önemli kısa erkek yüzü allah olsa kurtarmıyor.

  • kirazıseviyorum  (07.03.14 00:38:52)
Bence de epey onemli.

Ben topuklu ayakkabi giydigimde benden uzun dursun yeter. ^^

kisa boylu erkekler ölsün. Şaka şaka. :D
  • barbara herhalde barbara manken olan  (07.03.14 00:40:08)
bence önemli abi. sefkilimden 3 santim falan uzunum, kardeş gibi duruyoruz. gerçi o "çok tatlıyıız ^^" olarak yorumluyor bunu ama daha kısa olsun isterdim. (hemen de suçu ona atayım ben çok normalim sdfasfa.) o uzun değil bu arada, ben kısayım yanlış anlaşılmasın. 170 boy var. ayakkabı hariç hehe. ama başım dahil. :( ne var olum tom kuruz da kısa hem. :(((

neyse buraya ciddi bir yorum ekleyeyim, (sevgilim de bu konuda benimle aynı görüşü paylaşıyor. ya da yokluktan kabullendi hehe.) topuklu giyince benden bir tık uzun olması cidden hoşuma gidiyor benim. çok sahiplenici duruyor, yani ne biliyim topuklu etkisiyle boy biraz geçince acayip bi seksilik geliyor. ciddi manada beni ele geçirip her şeyi yaptırabilirmiş gibi hissediyorum.

anlatamadım ama anladınız bence.
  • zazazaraeta  (07.03.14 00:54:35)
1.59 bir kadın olarak bu konudan dolayı mutluyum asdfasfaf
benden kısa erkek bulma durumum olsaydı, sanırım istemezdim. erkeğin uzunu makbuldur <3

  • letheavendangered  (07.03.14 00:58:50)
Benim icin de onemli, ne kadar dersen oldukca diyebilirim. Olumcul degil.

  • kerbeee  (07.03.14 01:00:20)
ben söyleyim kardeşim sana önemli mönemli değil. sen bu kezolara bakma. bu 1.50'lik 160'lık kezolar klavye basında ''uzun olsun canım uzun olsun 1.85 1.90 olsun'' diye öterler, sonra da yakısıklı ama normal boyda bir erkek görünce dipleri düşer. o yüzden aldırmayacaksın bunların ne dedigine. sen kendinle barısık ol yeter.

  • mftf  (07.03.14 01:16:54)
bu sorularin hepsine verdigim cevabi vereyim: robert downey jr.
hayatta olmaz diyen uzun boy diye cildiran kadinlar bu abiyi reddedecek yani oyle mi? hassiktir oradan diyorum.

boy tabi onemli ama ecnebilerin dedigi gibi deal breaker degil. diger ozellikler onemli.

konu kilit
  • babamasoliimbananickaldirsin  (07.03.14 01:41:05 ~ 01:43:30)
Burada cevap verenlerin kendi boylarina kiyasla uzun olsun dediklerini dusuyorum. En azindan ben oyle dusundum. Mesela bir arkadas 159 um demis, baktim simdi robert 176. Adam kisa degil, kadin kisa bu durumda. Ama 170 ustu bir kadin icin adam kisa duruma dusuyor. Yani denge daha onemli sanirim.

  • kerbeee  (07.03.14 01:49:38)
kerrbeee ye katiliyorum. minimum 1.85 diyen kadinlara itafen downey dedim.. 1.50 bir kiz minimum 1.85 demez heralde der mi? o gencin beline yazik :) capon kizin en az 25 cm olsun demesi gibi bir sey bence. ne gerek var dimi.
bir de tom cruise var ki o da 1.70mis mesela.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (07.03.14 02:18:07)
Yanyana dururken benden uzun olmasi tercihim ama mesela 1.80 olup 50 kilo olmasindansa ideal kiloda 175 olsun bizim olsun. Anlatabilmisimdir umarim

  • duzsac  (07.03.14 06:02:03)
iyi oldu bu ya, nerde beyin fakiri kadın var çıkmış meydana.

kadin seni gerçekten seviyorsa önemi yoktur dream, sen bakma bu şekilci tiplere.
  • devorgilla the gunslinger  (07.03.14 06:14:48)
Ben her şey eşitse uzun birindense orta-kısa boyu daha çok seviyorum. Daha konsantre seksi geliyor.

  • aychovsky  (07.03.14 07:26:23)
erkeğin omzuna başına yaslayabilecek kadar.

  • Solem  (07.03.14 07:44:43)
şahsen ben 178 im. yanımda benden 2-3 cm kısa bir adam olması beni rahatsız etmez. ama 10 cm falan komik yani. hani bu nicel değerlere fazla takılmaktan ziyade estetik anlayışı ile ilgili.

  • biliyorum ki ben  (07.03.14 11:28:16)
çok çok çok çok önemli.

  • blatta hiberna  (07.03.14 11:29:25)