sigara içerken yakalandım - ÇOK ACİL

yurtta sigara içerken yakalandım az sonra görevli gelecekmiş konuşalım dedi adama ne diyim ceza yazmasın param yok zaten amk acil öneri verin arkadaşlar boku yedim :/

edit: az önce geldi blöf yapıyo aq kartını ver ceza yazıcam falan dedim biladeer hooop nereye ceza yazıyon falan baktım tabi hemen yumuşadı.. ee kardeşim bize ceza yazmak kolay mı öyle. bana mekanımda ceza yazanın mekanı cennet olsun dedim baktım iki adım geri çıktı. ceza yazamadı anlıcanız uza bilader uzaaa

bişe olmaz la

bidaha olmaz abi özür dilerim yaptım bi hata faaln de işte.
  • mutevazi  (06.03.14 20:20:04)
En büyük derdin bu olsun sayın fuerteventura.

  • anonymice  (06.03.14 20:20:11)
paşa paşa ödeyeceksin, bişey deme. yasak olan yerde içtiysen öde cezayı bir güzel.

  • rock n roll  (06.03.14 20:20:30)
ne diycen, acındır kendini, durumuna uygun bir yalan at, kardeşin varsa kardeşim aradı annem babam kavga etmiş ağlıyordu asabım bozuldu de, kardeşin yoksa annem fenalaşmış babam aradı hastaneye götürüyorlarmış de, içinden gerçekmiş gibi hayal et gözlerin dolsun, şu dert tasa ortamında bir de sigara içtiğimi suyarlarsa harabolurlar de, ödeyemem onlardan isteyemem eve haciz geldi de. duygu sömürüsü genelde işe yarar, ben lisede ne zaman sigara içerken yakalansam aile dramı sel olur akardı, hiç bir hoca ne eve yazı gönderirdi ne bana ceza verirdi.

  • alice practice  (06.03.14 20:21:01)
@alice practice
Anlattığın duruma düşmektense parası neyse verirdim.

  • anonymice  (06.03.14 20:22:24 ~ 20:22:37)
Aile ve sağlık üzerine yalan söylemeyin, böyle hassas konular üzerine yalan söylenmez. Hatanızı kabul edin, tekrarlamama sözü vererek ikna etmeye çalışın.

  • istinyede bekle  (06.03.14 20:39:28)
Inkar edemiyor musun? Şahitler mi var? Tapeler mi var?

Tayyip ülkeyi soydu da inkar edebiliyor, sen mi edemeyeceksin?
  • [silinmiş]  (06.03.14 20:40:26)
hımın tınrım! seni okuldan bile atabilirler?

  • anonymice  (06.03.14 20:41:21)
hatundan ayrıldım de, çok efkarlıyım de:)

  • ilkot  (06.03.14 20:46:39)
yahu ceza öde diyenler neden böyle diyorlar ? geçenlerde bir duyuruda birisi çok güzel döktürmüştü de şimdi bulamıyorum; sigara yasağı konusunda eksiklikler var. içilmeyecek yerler belli, içilecek yerler belli değil. sigarayı yasaklıyorsan, kullanana da yer göstericeksin yasa eksik uygulanıyor. karda kışta, yağmurlu havada "çık sokakta iç" demek de insan haklarına aykırı.

  • baobap  (06.03.14 21:20:49)
okulun kendi yurdu kyk değil sigaraya izin vermiyorlar

  • fuerteventura  (06.03.14 22:11:39)