Hiç ufo/uzaylı gördünüz mü?

Hiç uzaylı veya ufo gördünüz mü ? Çevrenizde gören var mı ?

Evet gördüm, ciddiyim

  • pavlis  (06.03.14 19:50:21)
bi gün akşam 10 sularında havada fırfır dönen ışıklı bişeyin uçtuğunu görmüştüm, baya da yakınımdan hem de.

tabii ben o gün ne takıldığımı bile hatırlayamıyorum, o derece şeydim hehe.
  • Mackinaw  (06.03.14 19:52:00)
Ben de garip bir ışık olayı yaşamıştım. Uzaylı olduğunu sanmıyorum ama garipti.

  • Godless  (06.03.14 19:52:12)
7-8 yaşlarında tatilde (silivri) görmüşüm, ben hatırlamıyorum da gördüğümü söylemişim, toplamışım herkesi gördüğüm yere götürmüşüm falan.. Ne gördüm kim bilir..

  • mutekebbir  (06.03.14 19:56:43)
ben uzaylı olduğumdan şüpheleniyorum.işlediğim bir suç yüzünden buraya gönderildiğimi düşünüyorum. insanlarla aram hiç iyi değil.

  • anection  (06.03.14 20:01:01)
meditasyon yapıp bulutsuz bir gecede onlara mesaj gönderip görenler var-mış.

  • zebragibi  (06.03.14 20:06:10)
x files'ı çok yoğun izlediğim dönemdi. ama uzaylı gördüğüm gece ya da 1 hafta öncesinde hiç izlememiştim

gece salonda yattım, odam çok sıcak diye. sabaha karşı bi ara uyandım, uzaylı gördüm, "hmpf çok uykum var" diyip geri yattım

he ben gördüm diye saymıyorum ama bilemeyeceğim belki de gerçekti :D
  • la noix  (06.03.14 20:10:44)
yaş 14 falan meteor yağmuru izlemek için sahile indik teleskopla saat gece 4falan denizin üstünden bir teknenin ulaşamıyacağı bir hızda düz bir çizgi gitmeye başladı teleskopla falan takip edemedim o kadar hızlıydı hani 15-20saniye sürmüştük 5kişi hiç bişey anlıyamamıştık

  • denizrocket  (06.03.14 20:13:18)
okudun mu bilmiyorum ilgini çeker diye düşündüm

eksisozluk.com
  • hocam fazla egon var mi  (06.03.14 20:37:42)
  • hasmetizm  (06.03.14 20:44:26)
şehir ışıklarının olmadığı ve gökyüzünün net görüldüğü yerlerde bağımsız hareket eden cisimler görüyorum hep gökyüzünde. yıldız kadar ufak gözüküyorlar ama bildiğin kafasına göre dönüyor ediyor makas atıyor falan. neden olmasın? diyebiliyor insan bazen.

  • theseachange  (06.03.14 20:44:54)
ufolara karsi asiri ilgiliyim neden bilmiyorum. Daha dogrusu gokyuzunde olan biten herseye, gokcisimlerine, varoldugunu bildigimiz ama tanimlayamadigimiz/gormedigimiz varliklara(canlilara) inanilmaz ilgim var.

Evet gordum. Mesaj yoluyla anlatabilirim.
  • kedidir o kedi  (07.03.14 01:29:23)
yep, ablamla beraber terasta sabahlarken gördük, antalya da belek taraflarında o zaman 15 yaşında falandım, gece gökyüzünde (hava açık ve civarda aydınlatma olmadığı için gökyüzü çok net görünüyordu) karadan denize doğru süzülen, eliptik, ses çıkarmayan koyu bir cisim gördük çok yüksekte değildi, sonra bir anda çok hafif bir ses ile beraber parlayıp ani şekilde hızlanıp kayboldu, bayaa korkup içeri kaçtığımızı hatırlıyorum, bi süre geceleri takıntı haline falan getirdim ben sonra geçti neyse ki

  • mirty  (07.03.14 02:26:30)