Cafe sesi.

Aslında bu şarkı adı tipine mi giriyor bilmiyorum fakat geçen ekşide boş boş gezerken starbucks'ta ders çalışan tip yada starbucks da mac kullanan tip gibi bir başlıkta (starbucks lı birşey di ondan eminim ) bir entry girilmiş bir link verilmişti. linke tıkladığımda güzel bir site açılıyor arkadan adeta bir cafe de oturuyormuşsunuz hissi veren sesler geliyordu,insan kahkahaları hatta sandalye sesleri fln. çok beğendim o siteyi arıyorum. açıyım odamda cafedeymiş hissi istiyorum

tam olarak aradığın şey değil ama benim de kullandığım aynı kafalarda bir site:
naturesoundsfor.me

  • nocturness  (06.03.14 08:59:55)
yok değil ama yine de teşekkür ederim. çok salağım o siteyi kaybettiğim için. çok güzeldi, hatta bazen yan masaya insanlar oturunca onların konuşmaları daha yüksek geliyordu... kesin birileri bilir kafaya taktım şuan

  • kemal ulas barmanbek  (06.03.14 09:02:44)
buldum buldum. "starbucks'ta macbook air'iyle ders çalışan tip" başlıklığındaki 4.entry miş... link veriyim bari sizde bu kafayı yaşayın (git:coffitivity.com )

  • kemal ulas barmanbek  (06.03.14 09:09:18)