Bedaş, İGDAŞ ve İSKİ Depozitoları

Iwagakureliler,

Ciktigim evime yerlesen kiracimin uzerine faturalari gecirecegiz. Hatirladigim kadari ile İGDAŞ depozitoyu nakit olarak almak yerine faturaya yansitiyor. Peki; Bedaş ve İSKİ'deki durum nedir? Ayrica depozitonun geri odemesini hangi kurum ne sekilde yapiyor? Yine hatirladigim kadari ile Bedaş depozitoyu artik nakit odemektense banka hesabina yatiriyor; İSKİ ise elden veriyor. İGDAŞ'taki durum nedir?

Sagolunuz...

10 gün kadar önce hepsini yaptım ben de. Ayedaş 89 tl nakit direk alıyor. Bedaş da aynıdır tahminimce. İSKİ'de de şu an kampanya var sanırım (neyin kampanyasıysa) 182 tl'yi 5'e bölüyorlar ancak faturaya yansıtmıyor onu faturadan ayrı gidip ödemen gerekiyor. İGDAŞ da söylediğin gibi 2'ye bölerek faturaya yansıtıyor 430 lira civarı diye hatırlıyorum.

  • yumosk  (06.03.14 03:59:03)
8-9 ay kadar once IGDASin maslak merkezinden gidip nakit aldiydim ben depozitomu. online olarak kapatirsaniz verdiginiz hesap numarasina da yatiriyorlardi.

  • balli borek  (06.03.14 07:13:09 ~ 07:13:23)