Anne fotoğraf makinesi

Annemin ayfonu olmadığı için, külüstür telefonunda da fotoğraf çekince darmaduman göründüğünden dijital bir foto makinesi almak istedi.

Şimdi kendisine pahalı bir alet almaya gerek yok, zira kullanamaz bile... Bu nedenle, orta kalite çeken, çok alengirli olmayan bir makine arıyorum.

Canon ve Samsung olsun diye başladım işe, Canon A2500 modeli fena değil gibi mesela.

Bu konuda önerisi olan var mıdır?

bütçenize göre olympus'a da bakabilirsiniz; compact makineleri çok iyidir.

  • kobuzchu kiz  (05.03.14 16:12:44)
canonun en dandik modeli bile anneye yeter de artar.
eğer benim annem gibiyse zaten, pahalı bir makine alsanız da hiç bir ayarını kurcalamadan bodoslama çekip duracak.

  • innerbliss  (05.03.14 16:13:06)
şu listedeki ilk fotoğraf makinesi bile yetecektir size.

www.vatanbilgisayar.com
  • klassno  (05.03.14 16:28:54)
tahmin ettiğim gibi ise ayar falan kurcalamayacak, basıp çekmek isteyecek. dolayısı ile otomatik modu güçlü bir makineyi daha çok sevecektir. jpeg işlemcisi en iyi canon' da çalışır kompakt sınıfta lakin son dönemde çıkan sony makinelerin güçlü otomatik modları ile bu tip kullanıcıya iyi sonuç veriyorlar. tavsiyem bütenize uygun bir sony olacaktır.

  • ohtararan  (05.03.14 16:43:46)
@ohtaran son dönemde çıkan dediğiniz için merak ettim, 200-300 liralıklarda da aynı şey geçerli olur değil mi? yani model yeni ama fiyat ucuz bir şeyde geçerlidir

  • lcha  (05.03.14 17:38:37)
fotografium.com

bunda var misal ekonomik bir model olarak
  • ohtararan  (05.03.14 19:37:02)