namussuz kedi

Şu videoyu izledikten sonra kedi hakkında ne düşünüyorsunuz?
www.59saniye.com

a) ayhh çok tatlıı <3
b) vay horoznbu çocuu

oyun seviyor, oynatsa sahibi dururdu.

  • rock n roll  (05.03.14 15:09:06)
a

gözüne gözüne vuruyo valla helal lan !
  • birfincankahvedahaisteyenadam  (05.03.14 15:12:15)
kedi alıp enerjisini atması için kılınızı kıpırdatmazsanız, bir de elinizde böyle cüccük kadar köpek olursa sonuç bu olur tabi ki diye düşünüyorum.

  • mutevazi  (05.03.14 15:14:08)
Yumurta kafali horoznbu, varlik amaci kopege bulasmak :))

Kopegi tutarim ben, sebek.
  • cecilia  (05.03.14 15:15:30)
kediler çok gıcık olabiliyorlar, yani sırf muzurluk olsun diye sataşıyor, kendini savunmak için falan değil.
napalım biz kedileri bu huylarıyla da sevdik bi kere.

  • innerbliss  (05.03.14 15:15:56)
köpek çok cool. ağır abi, hemen ortamdan uzaklaşıyor.

cevap b.
  • devilred  (05.03.14 15:21:50)
off bi lazer olucak tavana tırmandırırım ben bunu be.

bi tane şu bahçıvan eldivenleri var ya kalın. onlardan vardı benim. kızdırıp elime saldırttırırdım. hani ön patilerle sarılıp arka patilerle tart tart diye tepikleme hareketi var ya. delirtene kadar kızdırırdım. artık gözlerinden ateş çıkardı. tıslamaktan nefesi kalmazdı. saldırır, tepinir, yorulana kadar tırmalayıp rahatlardı.

öyle bi şey lazım buna.
  • kibritsuyu  (05.03.14 15:26:57 ~ 15:29:26)
tam piç afedersin

  • oldboy  (05.03.14 15:46:13)
Ahah bi rahat vermedi şerefsiz ya. Çok eğlendim.

  • kablelvuku  (05.03.14 15:55:22)