Bitirme çalışması - kolaylık

Merhaba
Bu dönem okulu bitirmekten çok ortalama yapmaya ihtiyacım vardı ama mal gibi gittim aldım o bitirmeyi.(Niye sadece ortalamaya kafayı taktın derseniz orası baya karışık)Bitirme hocam sene içinde çakıp büte gelip kaç lazımdı size diyip dersten geçiren bir adam yani ne kadar iyi niyetli ondan da emin değilim.Ayrıca dekan yardımcısı adamı gören cennetlik.Adam sürekli yoğun.Bitirme tezi ile ilgili birşeyle de uğraşmaz tamam yaw sen yap diyecek gibi.Sorun jüri muhabbetinin olması.

İçim içimi yiyor.Bitirme cc fln gelse gene iyi ama kalırsam 5 in sonunda rahat bitecek olan okulu 6 ya uzatıcam.

Size sorum şu:Şimdi ben bu adama gidip ben böyle birşey yapıcam mı diyecem yoksa o sen şöyle birşey yap mı diyecek?Kolaylık sağlanıyor mu bu bitirme tezi-çalışması olaylarında?

bitirme de herkes aa ya da ba ile geçtiğini hesaplar ki sounç olarak başarır.

sen durumu anlat dersim çok hocam, beni zorlamayacak ve notumu yükseltebileceğim bir konu verin de al ve yükselt.

ben 100 almıştım bitirmeyi yaptım ama 1 gr bilgi yoktu jüriye giderken. Sohbet muhabbet derken zaman geçti tamam hayırlı olsun diyip uğurladılardı.
  • al basmadan donu var  (05.03.14 12:41:41)
bunu duyduğum iyi oldu da acaba genel olarak bitirmede o kolaylık sağlanıyor mu onu öğrenmem lazım.

  • amusan  (05.03.14 13:00:06)
okuldan okula gore gösterilen kolaylık değişir ama bitirme projeleri için hiçbir juri dur şunları kastırayım bırakayım demez. jüre eli yüzü düzgün biraz emek verilmiş, yaptığı işe saygı gösterilmiş bir şeyler beklerler. sen sallarsan hocalar da seni sallayabilir.

sen git hocanla konuş, durumu anlat sana yardımcı olacaktır.
  • yemrem  (05.03.14 13:12:54)