Bir kız neden sevgili istemez?

Merhaba, bir kız neden kimse ile sevgili olmak istemez? Bunun sebepleri neler olabilir? Bahsettiğimiz kız biraz inek de :)

Son cümlen her şeyi açıklıyor aslında.

  • 9kuyruklukedi  (05.03.14 10:07:48)
***-Brutal Facts-***

Bi kız sevgili istemez değil, yeterince yakışıklı olmadığın için ya da senden hoşlanamadığı için öyle söyler.

***-Brutal Facts-***
  • pandispanya  (05.03.14 10:10:48)
güzel olmadığı için. ben sevgili istemiyorum ki zaten diyordur. veya seni beğenmemiştir.

  • kelepir  (05.03.14 10:10:54)
genel anlamda bir erkek arkadaş istemiyor :D

  • frodox  (05.03.14 10:12:15)
canı istemiyordur, veya şimdi uğraşamam diyordur.

en doğrusu adaylardan hiçbirini sevmemiştir, istemiyorumu bahane ediyordur.

veya erkeklerin abazanlıklarından bıkmıştır
  • yemrem  (05.03.14 10:14:19 ~ 10:15:18)
derslerine engel olmasın diye.

  • rock n roll  (05.03.14 10:14:29)
Karşısına istediği gibi birisi çıkmamıştır, bahane olarak istemiyorum diyordur.

  • elikası  (05.03.14 10:15:26)
Daha önce bir aşktan dili yanmıştır, tekrar üzülmek istemez.
Yönelimleri farklı olabilir.
Çevresinde ona uygun insanlar olmaya bilir
Erkeklere güvenemediği için uzak durmak istiyor olabilir.
Ailesinden tırsıyor olabilir.
  • alaimisema  (05.03.14 10:20:56)
Her kız sevgili ister, sevgilisi yoksa istediği gibi biri karşısına çıkmamıştır.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (05.03.14 10:24:35)
bahsettiğimiz kız çalışkan. aklı başında biriyse tipin için eğitimini riske atmaz. geri kalan şeyler de sende yoktur.

  • Lim5  (05.03.14 11:47:02 ~ 18:54:39)
onu anlayan ya da anlayabileceğini düşündüğü birisi çıkmamış olabilir karşısına sonuçta herkes sevmek ve sevilmek ister..

  • uzak diyar  (05.03.14 11:50:44)
herkes "aşqqq :(((" diye ağlayıp hayatını sevgili arayarak geçirmiyor. sevgili mi istemesi gerekiyordu? ayrıca pandispanya, yakışıklı olduğu ya da hoşlandığı her adamla sevgili mi olur kızlar? yani bir insanın sevgili istemeediğini söylemesinin sebebi, sadece bizi beğenmemesi mi? bu kadar sığ olmayalım ya, lütfen.

  • der meister  (05.03.14 11:55:15 ~ 11:55:59)
:D der meister; hayır elbette böyle değil. Sen de bilirsin ki özellikle belli yaşlar arasında kızların güzel, erkeklerin yakışıklı olması "henüz karakter olgunluğunu oturtamamış birey" için tercih (ya da diğer tercihlerinden vazgeçiş) sebebidir. Burada arkadaşın bahsettiği kız benim gözümde maksimum 20 yaşında olarak canlandı ve evet 18 yaşındaki standart bir kız için "çok yakışıklı sevgili adayı" bir tercih sebebidir; diğer kriterlerden bağımsız olarak.

Bahsedilen kızımız >20 ise brutıl fektimin ikinci kısmı devreye giriyor genelde :)
  • pandispanya  (05.03.14 12:34:42)
1- kariyer yapmak isteyebilir. (ders mers inek olmasına bağlayabilirsin.)
2- örf töre adet.
3- çevresinden böyle görmemiş olabilir.
4- mezhep ayrılığı olabilir (dini konular)
5- hijyenin zayıf olabilir.
6- yapısız olabilirsin.
7- kısa boylu olabilirsin.
8- çok uzun olabilirsin.
9- çok seksi olabilirsin.
10- çok itici olabilirsin.
11- çirkin olabilirsin.
12- aşırı derecede yakışıklı olabilirsin.
13- kültürsüz olabilirsin.
14- kültürlü olabilirsin.
15- fakir olabilirsin.
16- zengin olabilirsin.
17- politik düşüncelerin rahatsız etmiş olabilir.

uzarda gider hacı. kestirmek zor...
  • false pretension  (05.03.14 17:32:55)
kız güzelse:
-unutamadığı biri vardır. onu bekliyordur (ama söylemez)

kız güzel değilse:
-güzel olmadığı içindir. beni neden sevsin, güzel kızlar varken beni neden tercih etsin, vs vs.. iç sesiyle sorduğu bir sürü soru vardır (ama söylemez)
"istemiyorum, o yüzden sevgilim yok" imajı yaratmaya çalışır. "istiyorum ama beni beğenmiyorlar, bulamıyorum" diyemediği için. (benim taktiğim bu, oradan biliyorum)
  • mandalina kokusu  (05.03.14 18:23:53)
sevgili istemiyor değil seni istemiyordur kırıcı olmamak içinde bu yalanı söylüyordur...

  • kuzey li  (05.03.14 18:42:58)