[]

yasakli film

simdi cnnturk te bahsediyorlardi. yasakli bir filmmis?
filmin adi ve kisaca neden turkiyede yasaklandi? 
nymphomaniac


  • zencipanda  (04.03.14 19:42:43) 
kadın cinselliği var diye. bir de bkz. google hazretleri. :)


  • Demet  (04.03.14 19:47:11) 
Lars von Trier ustanın son filmi Nymphomaniac. Seksli öpüşmeli film olduğu için büyüklerimiz!! öyle uygun görmüş. Halbuki +18 olarak yayınlanmalıydı. Hem 3 çocuk diyolar hem seksli filmleri yasaklıyolar canım bu kadar da olmaz.


  • Godless  (04.03.14 19:48:15) 
Şimdi bir kısım insan kızacak ama nolar hastalığını konu alıyor film. O yüzden yasaklı


  • iorveth  (04.03.14 19:49:22) 
nymphomaniac, (bkz: lars von tier).
şahsen deli gibi merakla beklediğim bir yapım ancak ben de sinemada gidip izlemezdim.
Yasaklanma sebebi sadece kadın cinselliği değil gayet aykırı ve rahatsız edici unsurlar barındırmasıdır(öyle öpüşme sevişme değil, pedofili dahil bir çok şey), zaten lars von tier'i tanıyan adamın entel pornosu yapmayacağını, cinsellikten soğutacağını az çok tahmin eder.

Keşke yasaklanmasaydı da ahanda seks filmi diyenler gitseydi. Yasağa karşıyım ama bu filmin Türkiye'de gösterilmemesine çok da şaşırmadım.
  • urasil  (04.03.14 21:11:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.