Camel tütün

istanbul'da nerden alabilirim? güvenilir bir internet satıcısı da olur.
baya böyle old holborn falan gibi pakette yani. "camel içimli" diye satılan açık tütünlerden değil.

bağdat caddesinde barlar sokağından caddeye çıkarken sağda bir büfe gibi yer vardı. djarum benzeri çok bulunmayan ürünler satıyordu, belki tütün de satar. o olmadı istiklal caddesi üzerinde tobacco shop vardı yok mudur oralarda?

  • shubulubapshubaptishaluva  (04.03.14 14:01:24 ~ 14:04:39)
eurotripten geldiğimden beri ben de arıyorum bunu.eminönünde bu işi yapan bir abimiz;toptan getiren yok,bir ara ben bavulda getiriyordum,sonra ne uğraşıcam deyip bıraktım demişti.ama belki de vardır,ben hala sormaya devam ediyorum.

  • xasuo  (04.03.14 14:05:35)
almanyadan aldıktan sora istanbulda bakmadığım yer kalmadı ama bulamadım. bulursan bize de haber et lütfen

  • zenc  (04.03.14 16:56:05)
Ya konuyu hortlatmak gibi olmasin da ,dun bir arkadaş karakoyden aldigini soyledi.altgecitin oralarda olmasi lazim.

  • xasuo  (17.08.14 14:47:24)