[]

Yunanistan'dan trenle gelen kişi nereye gelir?

Merhaba,
Yunanistan'dan bir arkadaşım gelecek trenle İstanbul'a ama acaba Halkalı'da bırakır mı tren yoksa Sirkeci'ye kadar gelir mi?
Halkalı'da bırakırsa eğer, nasıl giderim ben oraya toplu taşıma ile?
Teşekkür ederim.

 
sirkeci


  • matematik koyu  (04.03.14 12:14:33) 
benim bi arkadaşım istanbul'dan romanya'ya trenle gitmişti 2 ay kadar önce. tren halkalı'dan kalkmıiştı. o tren de büyük ihtimalle halkalı'ya kadar gelir.


  • tepedeki psychedelic adam  (04.03.14 12:15:17) 
ray yok olm. nereye geliyor sirkeciye.

yenikapıdan bn3
eminönünden bn1 ile gidiliyor.
  • kta  (04.03.14 12:24:43) 
Yunanistan'a tren seferleri başladı mı yani? Trenler kaldırılmıştı zira.


  • bi mekan  (04.03.14 13:02:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.