hangi marka deodarantı kullanıosun

10 liralık nivea falan mi kullanıyorsunuz yoksa 80-90 liralık marka deodarantlar mı ya da ortası var mi bu rakamların?

10 liralık nivea dedin feci rencide oldum şu an. (bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)

  • buzbebek  (04.03.14 01:28:53)
genelde kullandığım parfümün deodorantını.

kalıcılığını arttırıyor, imza bi kokun oluyor.
  • giderbey  (04.03.14 01:42:25)
80-90 liralık dediğin deodorantlar 150-200lük parfümün eşi olduğu için parfümü ile kullanıyorum.
normal günlerde de 10 liralıkta değil 8 küsür liralık axe kullanıyorum...

  • qxgviper  (04.03.14 01:47:46)
10 lira adidas ice dive.

mentollü falan. hani bir sürü halt kullandim ucuz yollu, hediye gelen bir sürü pahali ivir zivir da oldu, ama hicbirini böyle sevmedim. simdi orta halli bir nane bul. mesela olips nane. al onlardan 5 tane falan bir kasik suda erit eritebildigin kadar. al o mavi yogun siviyi, dolaba kaldir. beklesin sogukta. cikartir cikartmaz ince bir tabaka sür eline. fanin karsisina koy elini. bir ucma bir rahatlama hissediyorsun ya, öyle bir sey.

biz az karli havada nane yiyip kosmadik. listerine coolmint üzerine cola icip ferahlamadik. az fishermans friend yiyip üzerine soguk sular icmedik. teri baska böyle kesen bir sey bilen varsa özelden gelsin, onlari da deneyeyim.
  • wiillii  (04.03.14 02:00:06)
Kendimi bildim bileli nivea'nin klasik beyaz bir tanesi var onu kullaniyorum. Arada baska denedigim de oldu ama hic biri benim 10 llralik niveam gibi olmadi...

  • duzsac  (04.03.14 05:56:25)
deodorant kullanmıyorum.
www.sadehayat.com
hem size, hem çevreye inanılmaz zararlı.
  • dessy  (04.03.14 08:01:39)
hafta sonu nivea, hafta içi bvlgari kullanıyorum

  • skinoskesama  (04.03.14 08:11:54)
sagliga zararsiz oldugu icin himalaya tuzu kullaniyorum.

  • hatunun biri  (04.03.14 08:40:26)
Yıllardır deodorant kullanmıyorum. Yalnızca rolon ve parfüm kullanıyorum. İçindeki o gazlar havada asılı kalıyor sanki sıkınca, çok rahatsız ediyor beni.

  • old possum  (04.03.14 08:43:38)
kristal deodorant kullanıyorum.

  • aeroflot  (04.03.14 12:02:24)