şemsiyeye 79 lira vermek?

evet dostlar sizce normal mi?

esasında 4 ay önce bu fiyata ömürlük olur düşüncesiyle bir şemsiye almıştım lakin bir anlık dalgınlıkla otobüste unuttum.

şimdi yağmurlu günler yaklaşırken bir yenisine ihtiyacım oldu. sizce hangisi?

şu geçen aldığım: www.boyner.com.tr

şuda almayı düşündüğüm: www.boyner.com.tr

not: param olduğundan değil ama 10 liralık şemsiyeleri her fırtınadan sonra kaldırıp atmaktansa daha iyi bir çözüm gibi hem sağlam hem şık.

ayrıca otomatik kapanma özelliği var. beni en çok çeken tuşa bastığınızda tak diye kapanması. anlayamazsınız!

paran varsa normal. paran varsa = bu paranın varlığı ya da yokluğu sende anlamlı bir fark yaratmayacaksa. ikincisi daha güzel sanki.

  • kerbeee  (04.03.14 00:22:59 ~ 00:23:33)
mallık

  • adventchant  (04.03.14 00:29:54)
normal mi bilmem ama ben elzem olduğunu düşünüyorum. 10 liraya alınan şemsiyeler iki rüzgarda haşat oluyor. zamanında 60 liraya almıştım bir tane, tam 4 sene kullandım; ne kırıldı, ne yırtıldı. okulda unuttum da kayboldu ama kesinlikle değiyor o paraya.

  • baba jo  (04.03.14 00:30:02)
Aynen hayat standartlarına bağlı.sana göre normaldır bı semsıyeye 80 lıra vermek bana göre mantıksızdır..ama mutlu olucaksan kullanırken al gitsin.

  • 00 08  (04.03.14 00:31:13)
otomatik kapanma özelligi bozulma nedenelrinden biri olabiliyor. 4 sene dayandi bozuldu mekanizma tamir ettim su aralar kullanilmiyor ama calisir durumda.

sürekli semsiyeye ihtiyac duyuyor cidden tasiyor ve unutmuyorsaniz sagda solda deger. diilse adam gibi yagmurlukla senelerdir gidiyorum.
  • wiillii  (04.03.14 00:32:17)
ucuza şemsiyeler adamı erken terk ediyor. ben para vermeyi uygun buluyorum. ne gereksiz şeylere toplasan 79 tl veriyorsun zaten. ikinciyi al gitsin.

  • kirazıseviyorum  (04.03.14 00:33:09)
Kaliteli şemsiye kullanmak mallık değildir. Buna mallık diyende vizyon eksikliği söz konusudur. Paran varsa bir malın daha kalitelisi kullanılır ve dikkatte çeker.

Sadece dikkat çekmez, sert rüzgarda "akıllı" arkadaşın 5 liraya aldığı şemsiye sevgilisi ile beraberken uçar gider. 79 Tl'lik şemsiyesi olan arkadaş ise bunlara güler geçer:)
  • Nocturne  (04.03.14 00:43:20)
şemsiye kaliteli olmalı diye düşünüyorum.
ama bu şemsiyeler rüzgara dayanıklı mıdır ? o kadar para veriyorsan rüzgara olan direncini göz önünde bulunmırmalısın

  • facebook  (04.03.14 00:54:05)
de facto'dan bir keresinde 150tl civarı alışveriş yapmıştım. 39 tl'lik şemsiye veriyorlardı. dedim ki şemsiye yerine 10 tl indirim yapın. olmaz diyerek şemsiyeyi dayadılar. babama verdim şemsiyeyi. aklım sıra hediye şeklinde. babam bir üzüldü. hafif bir sinir geldi yüzüne. baktı bana, bu çocuğu adam edemedim der gibi.

  • ete summer  (04.03.14 00:57:36 ~ 00:58:10)
kaybettigin daha güzelmiş. al gitsin amk. 70 lira cok büyük bi meblağ deil ki sonucta 700 lira vermiosn.

  • all girls dream  (04.03.14 01:08:47)
"bir kere alıp 10 sene kullanırım"cıysanız, otobüste unutma hadisesi de içinize bir daha asla yapmamaya yemin edecek kadar oturduysa alın derim :) sokakta 5 liraya şemsiye satılıyor evet ama kullanım ömrü rüzgarlı 2-3 gün sonra bitiyor. en azından bu evladiyelik olur.

  • sevgikusunkanadinda  (04.03.14 01:33:40)
Turkiyede hem kaliteli hem ucuz urun bulmak cok zor.Ben Almanya'da mullerden 1 euroya aldim takir takir kullaniyorum,tas gibi.Ama ne zaman Turkiyeye geldigimde alsam su yagmur cikinca ortaya cikan 10 liraliklardan aninda yamuluyor semsiye.Bu yuzden eger cidden kaliteli biseyse alin derim.

  • jpsartre  (04.03.14 01:36:24)
pierre cardin gibi bir marka için pahalı.

  • snowman  (04.03.14 07:37:02)
o beş liralık şemsiye folloş oluyor rüzgarda ben de benettondan almıştım yaklaşık bu fiyatlara.

hem sert bir yapısı var, rüzgarda falan rahat oluyor; hem de tutma yeri baston gibi şekil hıammına!
  • cemiyetin unlu simasi  (04.03.14 09:10:20)
Eğer bu otobüste unuttuğunu beğendiysen, yani sana kullanırken sağlam ve kaliteli geldiyse; şimdi bu 79'luk olanı al. Şahsen 4-5 tane 15 liralık eskiteceğine 1 tane bundan eskitmek daha mantıklı.

  • pandispanya  (04.03.14 09:12:34)
dünyanın sonu

  • nanelimonportakal  (04.03.14 11:35:04)
yani aylık gelirin 20bin ve üstündeyse boş beleş bir adamsan, parayı harcayacak karı kız arkadaş ortamın yoksa mantıklı yoksa saçma tabii çok çok yağış alan bir yerde yaşamıyorsan

  • maltalı  (04.03.14 11:42:16)