Mesai saatleri dışında fax gönderme?

Konsolosluğa fax çekicem mesai saatleri dışında fax çeksem mesai başladığında alırlar mı o faksı yoksa gitmez mi?

Mesai bitiminde tüm fişleri çekmiyorlarsa, ki çekmiyorlar, faksınız gider ve sabah koltuklarına oturduklarında oradaki kağıdı görürler :D

  • pandispanya  (03.03.14 14:31:27)
yani ben faksı gönderdiğimde karşıdakinin faksı alması için bi tuşa basıp kabul etmesi gerekmiyor mu o an?

  • allstar  (03.03.14 14:31:40)
faks geldiği zaman bir düğmeye basılması gerekeiyor, eğer o zaman orda kimse yoksa ve o düğmeye basılmazsa faksı göndermezsin.

dolayısı ile mesai saatlerinde göndermen gerekir, işin garanti olsun.
  • sahte bonus kafa  (03.03.14 14:31:48)
Ben şu an bizim şirkete sordum. Otomatik o, bişeye basmak filan gerekmiyor diyor sekreter. Bence de öyle olmalı. Devamlı bi tuşa basmak neden gereksin, sene 2014, lostta mıyız :/

  • pandispanya  (03.03.14 14:34:48)
Otomatik alan faks makinesiyse gerekmiyor. Bizim ofisteki otomatikti misal.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (03.03.14 14:40:06)
fax numarası ve telefon numarası farklı ise %99 otomatiktir, gece gelen faksları tasnif edip ilgililere ulaştırıyorlarsa ulaşır.

  • portnoi  (03.03.14 15:00:15)