[]

Diş Çekimi + İmplant

Azı dişlerimden birine yol göründü gibi. Çektirdikten hemen sonra da implant yaptırılabiliyor sanırım. Kırık ve dolgusu düşmüş bir diş için de en iyi tercih çene cerrahı olur diye düşündüm. Bu ahval ve şeraitte, İstanbul Avrupa yakası özellikle de İkitelli civarı için nereyi önerirsiniz?
 
İkitelli civarı değil ama iyi bir diş hekimi ve konuda uzman biri olarak rehatokgoz.com


  • talemon  (03.03.14 08:56:39) 
Selamlar trafik kazasi gecirip disler ve damagi piç olan biri olarak sahsima cok cok iyi bir cerrahi mudeale ile implantimi yapan kendi discimi ve cerrahimi siddet ile tavsiye ederim dostum yeri avcilarda Tolga DİKİCİ dilersen numarasini özelden yazabilirim bir fikir sahibi olmus olursun.

Kazada üst damagim parcalanmisti ve gittigim her disci orada kalan parcayi alip iyilesmesini oyle beklemem gerektigi falan söyluyorlardi ve sagliksiz olduklarini bildiklerini halde(önden 3 disim iptal ve damak fazlasiyla zarar gördügü icin implantin kokleri arasindaki damak tabakasi ince olacagindan zamanla bu damak kaybolup implantlarin birbirlerine yapisacagini yapacagi implantlarin da bi boka yaramayacagindan bahsetti)

oraya israrla 3 tane implant olmasina inandirttilat beni cunku fazladan para kazanacaklardi cakallar velhasil discim ve cerrahim o damakta kalan parcacigi alip implanti yerlestirdiler ki damagim ile birlikte iyileserk yeri cuk oturdu ve suan cok saglikli damagimda eski haline döndü gibi bu ay sonunda da (3 aylik iyilesme sürecinin sonu) disler takilacak ulan ne reklam yaptim hee neyse dostum gecmis olsun simdiden
  • soulmate  (03.03.14 10:31:00 ~ 10:33:00) 
Ozel City Dent klinigini oneririm ben de. Cagdas Aycan. Taksim Gezi Parki yaninda bir klinik. 2 tane implant yaptirdim, sinus lift methodu ile, gayet memnunum.

kesinlikle tavsiye ederim...
  • kobretti  (03.03.14 11:29:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.