domain adı yanlış yönlendirme

benim bir domain adım var. öyle aldım neredeyse hiç kullanmadım. bir ara derginin biri host vermişti beleşe ona yönlendirmiştim nameserverları, üyeliği filan doldu onun çok zaman önce. şimdi adres çubuğuna domain adını yazınca başka bir adrese gönderiyor beni. alakam bile yok orayla. nasıl düzeltebilirim ?
domain'i godaddy'den aldım.

ben yeniledim. aldım yani. godaddy'de login olduğumda da adı bende görünüyor.

  • baris daima  (02.03.14 23:57:00)
godaddy üzerinden nameserverlerı değiştir?

  • klassno  (02.03.14 23:58:15)
domain yönetim ekranından ns numaralarına bir bakın.. bir süre kullanmayınca godaddy belki anlaşmalı olduğu bir siteye yönlendirmiştir.

  • conrad moricand  (02.03.14 23:59:04)
değiştirdim. sildim eskisini godaddy'e kendin ata dedim hatta "NS73.DOMAINCONTROL.COM
NS74.DOMAINCONTROL.COM
Updated 3/2/2014" bunları atadı. ama hala bir adrese yönlendiriyor. Bu işlemi yapalı yarım saat oldu. zamandan dolayı mı ? Düzelir mi ?
  • baris daima  (03.03.14 00:01:09 ~ 00:02:49)
genelde 48 saat denir.
bi de o site dediğin "park" olmasın? godaddy park etmeyi çok sever.

  • ben smyrna  (03.03.14 00:45:57)
godaddy domaini parka çekmiştir. kendi nsleri varsa ve sen hosting hizmeti almadıysan reklamlı sayfa çıkar.

  • zbrs  (03.03.14 12:38:01)