en iyi cep telefonu hangisi ?

şu sıralar piyasada bulabileceğim en iyi telefon hangisidir?

net cevap bekliyorum.

Tasarim 10, donanim 8: htc one
Tasarim 7, donanim 10: lg g2
Tasarim 9, donanim 10: xperia z1

Ben one'i tercih ettim
  • dembedem  (02.03.14 19:23:09)
şu an piyasadaki en iyi telefon: samsung galaxy note 3

  • dafuq  (02.03.14 19:48:18)
Bu mesajı Lamia 920 den yazıyorum

  • besirzade  (02.03.14 19:53:06)
Samsung Galaxy Note 3

  • savata  (02.03.14 20:03:23)
donanımsal olarak note 3, ancak büyük ekran sevmiyorsanız lg g2. note3'ün muadili pek yok, g2 ise muadillerinden batarya ömrü ile ön plana çıkıyor.

  • icim urperiyor  (02.03.14 20:30:13)
iphone 5s, her türlü.

  • giderbey  (02.03.14 20:42:30)
donanım olarak note3 bir adım önde lg g2'den, lg g2'deki donanım 2GB ram ile kısıtlı, aynı donanıma sahip note3'te 3GB ram var. Donanımsal farkları bu kadar yanlış hatırlamıyorsam. Bir de tabi kalem'e ve getirdiklerine fazladan para veriyorsunuz, ayrıca arka kapağı lg g2'deki ve S4'teki kaygan plastikten değil deriye benzeyen kaymaz yapışmaz bir malzeme ile kaplı; kap kullanmıyorsanız bu da önemli bence. htc one bu telefonlara göre bir nesil geride, S4 ile yarışıyorlar. xperia z1 hakkında çok bilgim yok fakat aynı donanıma sahipler galiba G2'ye göre. ama yaklaşık 400 lira falan daha pahalı. tabi daha iyi de görünüyor ve benchmark testlerinde ufak bir önde olma durumu da var açıkçası.

benim arkadaşım note3 ile G2 arasında kalmıştı, kalemi kullanacaksan note3 al, kullanmayacaksan boşuna tonla para verme G2 fiyat/performans olarak bu senenin padişahı dedim; note3 aldı. Kalemin kullanıyor. Ama ben olsam G2 alırım.

Bu arada G2'ye sd kart takılmıyor, 16 ve 32GB lık versiyonları var, 32GB'lığı tabi daha tuzlu ve diğer telefonların fiyatlarına yaklaşıyor. Bunu da gözardı etmemek gerek bence.

Bir görüş almak için şu videolara bir göz atmak isteyebilirsiniz:

G2 > www.youtube.com
Note 3> www.youtube.com
Z1 > www.youtube.com
Sonra hepsi uşağa > www.youtube.com

bu arada yanlışlarım varsa lütfen düzeltin.
  • susamli cubuk  (02.03.14 20:45:44 ~ 20:46:36)
İphone 5s

  • mutlusismankedi2015  (02.03.14 21:03:31)
en iyi cep telefonu senin cebinde durandır.

  • mftf  (02.03.14 21:05:45)
general mobile disc... pardon yanlış oldu telefon görünce yapıştırayım dedim zaten copy'de hazır duruyor paste edilmeye.

bence de note 3. hele o arkasındaki deri detayı efsane bir şey bence.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.03.14 21:27:08)