toplama bilgisayarın pirlerine on puanlık uzman sorusu

ey benim canlarım aldığım anakart bozukmuş. yeni anakart alacağım, işler tam tersine döndü tüm sistemim var anakartım yok, bu sisteme uygun optimum anakartı arıyorum. sistemimi ekliyorum, anakart seçeneklerinizi bekliyorum. nokta atış yapabilecek şanslı beylere erotik fotoğraflarımı göndereceğim. ve evet yanılmadınız erkeğim.

Sistem;

İşlemci - AMD FD8150FRGUBOX CPU Desktop FX-Series X8 8150 3.6GHz AM3+
www.bizdehesapli.com

Ekran Kartı - ASUS HD7850-DC-1GD5, RADEON HD7850,1 GB, GDDR5, 256 BİT,
www.vatanbilgisayar.com

Ram - CORSAIR CMZ8GX3M2A2133C11R 8GB, 2133Mhz, DDR3 CL11 Vengeance Soğutuculu Memory
www.corsair.com

Hard disk - WESTERN DIGITAL WD AV-GP 3.5" SATA 3GB/S 2TB İNTELLİPOWER 64MB
www.webdenal.com

Kasa - AEROCOOL MECHATRON (AE-MECH-600), 600W, USB, SES, SİYAH, OYUNCU KASASI
www.hepsiburada.com

Anakart - ????

hem am3+ soket olup hem de ddr 2133 destekleyen kart bulmak cidden zor. aşağıdaki kartlar overclock ile 2133 olabiliyormuş:

www.exa.com.tr

tinyurl.com
  • reproach  (02.03.14 17:58:09 ~ 18:00:47)