[]

Alan adı ve Blogspot

Blogspot'tan alınan bir adresi alan adıyla kullanmak istiyoruz ama sürekli olacak. her yıl yenilemesi olacak yani.
en uygun ve mantıklı seçenek nedir bunun için?

hosting için ne önerirsiniz, herhangi bir hizmet almasam, blogspot adresine alan adıyla yönlendikleri durumda blogspot'ta ne yapıldıysa onu görmelerinde sorun olmaz diye anlıyorum, yanılıyor muyum?

 
yanılmıyorsun. blogspot üzerinden yaptığın her işlem www.xsitesi.com/....... şeklinde görünecek.
blogspot aç domain al -isimtescil'i kullanıyorum- daha sonra yönlendirme işi var ufak onu yaptığın zaman en fazla iki saatte her şey hazır.

  • zebragibi  (01.03.14 18:21:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.