kabin memurlugu yapan ya da ucaklarla hasir nesir olan arkadaslara acil bir

Sorum su: kabin tipi bavulun bir boy buyugu var elimde. yani boyutu anlamissinizdir. Kendisini cok severek ve biraz da paraya kiyarak aldim. yillarca kiytirik bavullardan oeh gelmisti. o sebeple hem bavul bekleme derdi yasamamak icin hem de kiyamadigimdan yanima almak istiyorum. kabinlere sigmasi mumkun mu sizce? Ben baya buyuk seyler sigdiranlar gordum ama hem sert ve kalip seklinde olmasi musebbibiyle sigmamasindan korkuyorum hem de calisanlar ya da yolcular huysuzluk yapar mi diye tedirginim. sizce napiyim. check-in yaparken caktirmadan yanima alayim mi? Yoksa zeval gelmesini goze alarak vereyim mi? Oyle sarip sarmalamakla da ugrasmak istemiom :/

Hocam güle güle kullanın valizinizi de, siz kabin memurlarını, valiz satanlarla karıştırdınız galiba. Evinizde mezura yok mu? Ölçüleri yazarsanız ve uçuşunuzun nereden nereye olduğunu yazarsanız, oradan uçak tahmini ve oradan da maksimum kabin bagaj boyutları tahminiyle bir fikir yürütülebilir.

Vermiş olduğunuz bu bilgilerle biri çıkıp, 'sığar' dese sığacak mı gerçekten?

Lütfen beni laf sokan tayfayla bir tutmayın. Sorudaki mantık hatasına işaret etmek istedim. Sürç-i lisan ettiysem affola.
  • compadrito  (01.03.14 16:23:01 ~ 16:23:29)
vallayi ne deseniz haklısınız :) gittim ölçtüm şimdi. 60-39-26 ölçülerinde.

urun.gittigidiyor.com

eğer bu ortaboya kabine girebilir yazmışlarsa benimki de girebilir di mi?
  • frln was here  (01.03.14 16:35:45)
Güzel! Şimdi biletiniz olan havayolunun sayfasına girin ve kabin bagajı boylarına bakın.

  • compadrito  (01.03.14 16:37:39)